Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha kb fél év múlva kell...

Ha kb fél év múlva kell bevonulni, a fiatalkorúak börtönébe, és jelenleg gyenge fizikumú vagyok, addig van esélyem hogy kigyúrjam magam annyira, hogy a menök ne kössenek belém? Tanuljak karatét is?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 08:57
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
100%
A vér a lényeg, nem a fizikum.
2014. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Ha én 59kg vagyok, és rámjön egy 90kg os gyerek, akkor mi lesz?
2014. jan. 15. 10:02
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy év alatt maksz 65kg ha lehetsz ha nagyon keményen csinálod. Viszont ajánlom az önvédelmi dolgokat. Egy FBI ügynök pl bárkit leterít hiába nehezebb a másik húsz kilóval mert ismeri a fogásokat. Szóval valami hasonló képzésre menny. Pontosan tudják hogy kell megütni úgy a csontot hogy egy ütésre törjön, elájulj úgyhogy ezek után nézz.
2014. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem inkább kezdd el tágítani a valagad biztos ami biztos.
2014. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Ilyen amit az utolsó irt, csak a filmeken van szerintem.
2014. jan. 15. 11:49
 6/49 anonim ***** válasza:
72%
Jaja a való életben szájba raknak.
2014. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Te túl sok filmet láthattál. Én max arra gondoltam hogy nekem kell felmosnom, ilyesmi.
2014. jan. 15. 14:36
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézz utána a Bebukottak c dok filmnek, ami valamikor a 80-as években készült a tököli bv-ben. Amikor a szerencsétlen frisshús bekerült, a legmenőbb cigány a cellából odalépett hozzá és annyit kérdezett, hogy "köcsögöm leszel, vagy a csicskám?" ezután levert neki párat, majd később 4-5 ember végigment a seggén csóri gyereknek. Sokat azóta sem javult a helyzet, a tököli bv-ben sokszor erőszakosabbak a rabok, mint a felnőtt fogvatartottak más intézményekben.

Fél év kevés idő nagyon, úgyhogy a testépítés helyett inkább Kravmagát javaslok. Nem a gyúrást akarom leszólni, mert magam is edzek, de fél év alatt egy vékony srác nem tudja erősre és nagyra gyúrni magát, úgyhogy inkább önvédelem.

2014. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
83%

Így van,kravmaga és egyéb önvédelmi harcokat tessék tanulni!

Ilyen meg hogy köcsögölés stb.,már nem igazán vannak.Mindenkinek az a célja,hogy minél hamarabb kikerüljön onnan. Sok sikert!!

2014. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
A bebukottakat én is láttam. Nem azt izélték, akivel bunyóztak, ő csak sima csicska lett. De azóta már évek teltek el, csaknem csinálnak már ilyet.
2014. jan. 15. 15:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!