Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha kb fél év múlva kell...

Ha kb fél év múlva kell bevonulni, a fiatalkorúak börtönébe, és jelenleg gyenge fizikumú vagyok, addig van esélyem hogy kigyúrjam magam annyira, hogy a menök ne kössenek belém? Tanuljak karatét is?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 08:57
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
"Hé hapsi, hát be sem mutatkozol? Vamzer vagy? Gyere mutatkozzál be szépen. István vagyok szevasztok. Elõbb rászóltál a hapsira az ebéd miatt? Hát hogy van ez? Hm? Piff paff csitt csatt"
2014. jan. 16. 05:18
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem valóban nem az van, a haver smasszer itt fent Bp. Mesélt dolgokat. Én is láttam anno azt a filmet.

Ha jó napjuk van, bekiabálják, hogy pedofil vagy, na akkor álatlában 2-3 nap után a legkeményebb csávó is gyenguszon köt ki. Mert agyba főbe verik.

Rosszabb napon, a megerőszakolt egy férfit és társai.


Persze ez fiatal korúak börtöne. Nem hiszem, hogy lesz s_ggbe kuki, de hogy a különböző bőrszínűek agyba főbe fognak verni, abban biztos lehetsz.

Fél év alatt, annyit nem tudsz erősődni, hogy kemény legyél. Önvédelmi sport se rossz, de fél alatt ott se várnék csodákat.

Bent megtanulsz verekedni.

2014. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
92%
Jól írták, megvernek egy párszor, remélem többször. Fél év hosszú idő, de nem támogatlak az önvédelmi sportok tanulásában. Okkal kell bevonulnod, nem a két szép szemedért. Itt a környékemen pár srác megvert egy szolgálaton kívüli rendőrt. Fél évig voltak csak előzetesben. Nemsokára tárgyalás, remélem a sitten öregszenek meg.
2014. jan. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Nem lehet saját szobát igényelni? Inkább ellennék magamban.
2014. jan. 16. 23:41
 15/49 anonim ***** válasza:

"Nem lehet saját szobát igényelni? Inkább ellennék magamban."


Te ezt összekevered a nyaralással.

Ez börtön, azt kapod, amit adnak. És nem véletlenül jutottál idáig. Viselni kell a következményeket.

2014. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Az elzárás az hagyján, legalább kipihenném magam. Meg olvasgatok stb. De nincs kedvem bunyózni.
2014. jan. 17. 09:37
 17/49 anonim ***** válasza:
30%

"legalább kipihenném magam. Meg olvasgatok stb. De nincs kedvem bunyózni."


Ezen jót nevettem :)

Fogsz Te pihenni, meglásd, csak győzd kivárni. Olvasgatni is, max az első pár napban (akkor még nincs bedagadva a szem, és nem megerőltető használni.) Ha nem titok, nagy vonalakban megírnád bebörtönzésed okát?

2014. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Ártatlan vagyok. A hírességek is kaptak magánszobát.
2014. jan. 17. 11:27
 19/49 anonim ***** válasza:
81%
Általában mindenki ártatlannak hiszi magát. Az lehet, hogy a hírességek kapnak, de Te nem vagy az. Ha lehet választani ágyat, az alacsonyabbat célozd meg. Kisebbet esel róla, ha lelöknek.
2014. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Te is ártatlan voltál?
2014. jan. 17. 11:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!