Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha kb fél év múlva kell...

Ha kb fél év múlva kell bevonulni, a fiatalkorúak börtönébe, és jelenleg gyenge fizikumú vagyok, addig van esélyem hogy kigyúrjam magam annyira, hogy a menök ne kössenek belém? Tanuljak karatét is?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 08:57
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

Felultetnek a fingofara, ne felj.

Borton, nem szanatorium.

2014. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem ehhez
2014. jan. 17. 14:03
 23/49 anonim ***** válasza:
51%

Én nem voltam fiatalkorúak börtönében, sőt még a (nagy)sitten sem ültem.

Ja, hogy ártatlan vagy? Nem sokáig! Majd a "fingófa" elveszi az ártatlanságodat.


Nincs kedved ehhez? Nem is lesz, nyugodj bele. Bár hozzánk raknának, ott "jó" helyed lenne. Nem ám mint a Zalatnaynak, aki egyszer azt nyilatkozta, hogy sok ideje marad az önmarcangolásra. Adtam volna neki munkát, nem lett volna ott önmarcangolás.


- Pár jó tanács még a tarisznyába: Törd el mondjuk az egyik ujjadat, hogy felkészítsd magad a kiképzésre.

- Ha már megtalált a sitt bikája, kezdj el erőlködni, mert nem feszít majd annyira.


És amit még szeretnék ha tudnál, NINCS menekvés. Bűnhődni fogsz.

2014. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Mi az a fingófa? Te smasszer vagy?
2014. jan. 17. 17:47
 25/49 anonim ***** válasza:
Fingófa: Jellemzően börtönben, fegyházban elkövetett) férfi egyneműek közötti erőszakos nemi közösülés.
2014. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Már nem hiszem hogy van ilyen. Talán már intim szobák is vannak nem?
2014. jan. 17. 17:55
 27/49 anonim ***** válasza:
63%,te valami nagyon meleg,perverz elmebeteg lehetsz.Hasonlítasz a Pokoli leckéből Kevin Baconre.
2014. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
ja és ez meg mi?"Bár hozzánk raknának, ott "jó" helyed lenne"-undorítóbb s*gg fej vagy,mint akármelyik bűnöző itt az oldalon...
2014. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Tudnátok olyan videókat linkelni, cimeket mondani ahol a börtön körülményekröl szólnak?
2014. jan. 18. 05:01
 30/49 anonim ***** válasza:

Minek a videó? Vizuálisan úgy is át fogod élni, kár az idődet ilyenre pocsékolni. Az önvédelmi sportról nem beszélni kell, hanem gyakorolni.

Nem lesz itt móka, kacagás, tanulgatás... nem, nem! Megkapod ami jár. Valami zsebkendő, vagy ruhadarab legyen mindig nálad (ha nagyon fáj, a szádba tudd venni, mert ha ordítasz többet kapsz, de majd "bent" megtudod.

2014. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!