Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem tesznek semmit a...

Miért nem tesznek semmit a rendőrők a cigánybűnözés ellen? Mi hogy védekezhetünk?

Figyelt kérdés
Békés környezetben laktam eddig, de ide is elért a cigányok bűnözése, agyonvertek egy helyit, éppen rosszkor volt rossz időben... Eléggé rossz kifogás. Ezeknek semmi nem szent, el lettek kapatva rendesen!!!! Kötelezettségeik nincsenek, csak jogaik. Joguk a betörésre, joguk emberélet kioltásásra, joguk késelésre stb. Az ártatalan embernek meg joga van befogni a saját száját.... Hát itt járunk. Most a helyiek összefognak, inkább a fiatalok, de nagyon féltem őket, mert közben meg fenyegőteznek a cigók! Ha jogosan megvédi az ember a saját életét, vagy a tulajdonát akkor őt hurcolják meg... Mit tehetnek a fiatalok? MErt ez a helyzet tarthatatlan. A rendőrség nem tesz semmit, a kormány nem tesz semmit, mi mit tehetünk? Segítsetek, mert féltem a fiamat!!! Nem zárhatom be a szobába, felnőtt ember, és féltem a többi fiút is, és félünk, mert a törvény nem a rendes ember oldalán áll... Mit tegyek? A rendőrők füle hallatára ismerte be a vádakat a cigány, de még jegyzőkönyv sem készült. Hát hol az igazság???!!! Miért nem tesz semmit a rendőrség?
2009. szept. 15. 08:40
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Mi hogy védekezhetünk?

Szavazz a jobbikra.

2009. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
16%
Szavazzon akinek 6 anyja van. Meg aki új Hitlert akar Európának.
2009. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Rég nem jártam erre... Köszönöm a válaszokat, de a vége fele kicsit eltértünk a témától:) Egy aggódó anya lennék, aki első ízben tapasztalta meg, amikor ártatlan gyerekre támadnak többen, és súlyos, nagyon komoly sérülést okoznak.

Nem hinném, hogy a jobbik egy új náci kort szabadítana ránk, Ez mindenkinek a saját döntése, de a kérdés nem ennek megvitatására íródott.

Azt sem gondolnám, hogy az önvédelmi tanfolyamok fellendítésére lenne jó ez a fajta félelem keltés.

A cigányok mentalitásáról pedig csak annyit, hogy ha akarnának akkor ki tudnának törni!!!

Nézzetek már meg egy kettő cigány hírességet, vagy ismertebb cigányokat, akik maguk is elítélik ezt a fajta mentalitást!

Aki akar, az megtalálhatja a számításást ma MAgyarországon, amennyibben cigány. Ők NEM AKARNAK!

A napokban hallottam egy riportot, ahol megszólalt egy cigány nő, és mit mondot? "Mi nem vagyunk azok a lezüllöt, vagy igénytelen lusta cigányok" (nem szószerint de a lényeg, hogy ő is azt fejezte ki, hogy elítéli saját fajtáját, aki meglopja az ártatlant, illetve bántalmaz mást.)

Szóval nem sajnálni kell őket, mert rengeteg léehetősége van.

Aki ismeri a megasztáros Karamellt, ős is feltört! Érdemes lenni, a korábbi nyilatkozatait elolvasni..

Szóval nem hinném, hogy még ennél is jobban kellene őket pátoylgatni. Pont ez a baj!!! Agyon lettek kényeztetve, mert hamar megtanulták, hogy rássszizmust kiabálnak, ha nem kapják meg amit akarnak.

Tisztelet a kivételnek!!! MERT VANNAK!

Köszönöm, a válaszokat, ezt a témát én lezártnak tekintem.

Köszönöm.

2009. okt. 13. 08:39
 34/37 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én még annyit hozzátennék, hogy akkor a lezüllött magyarokat is szidjuk és vezessük be a magyarbűnözést is, mint kifejezést. Mert leírom még egyszer: Nekem eddig csak a magyar fiatalsággal volt konfliktusom, kisebbségiekkel soha.
2009. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Taser, gázpisztoly, elektrosokkoló, vipera, kés, vascső.. mind egy bizonyos helyeztre alkalmazható eszköz. El lehet velük hárítani 2-3 eber támadását is. Ám a cigányokkal pont az a helyzet, hogy nem hárman támadnak, hanem harmincan. Ez ellen pedig nem ér semmit még egy teli táras gázpisztoly sem, pláne ha körbevesznek, ahogy szokták.

Ám arra jó, hogy ha megölnek, akkor érvelhessenek azzal a bíróságon, hogy csak önvédelemből tették. Még el is ítélnek holtodban.

Sokkal fontosabb arra helyezni a hangsúlyt, hogy a tömegverekedésbe fajuló vitákat az ember elkerülje, hogy a kialakuló konfliktust az ember felismerje. Nem kell észkombájnnak lenni ahhoz hogy rájöjjön valaki, hogy ha 15 kötekedő cigány elkezd hangoskodni valahol, akkor onnan jobb odébb állni. Sokan ott hibáznak, hogy leállnak vitatkozni a nyilvánvalóan korlátozott értelmi képességű emberekkel, akik úgyis csak a verekedést akarják kiprovokálni.

2009. okt. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
09-16 08:15 -es! Te rendőr vagy?
2009. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Olaszliszka, mint követendő példa: túlerő, lincselés (akár ok nélkül), majd a nyomozás szinte egy emberként ellehetetlenítése. De ehhez sziklaszilárd közösség kell. Ahhoz pedig a magyarnak Mohács kellett.
2009. okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!