Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem tesznek semmit a...

Miért nem tesznek semmit a rendőrők a cigánybűnözés ellen? Mi hogy védekezhetünk?

Figyelt kérdés
Békés környezetben laktam eddig, de ide is elért a cigányok bűnözése, agyonvertek egy helyit, éppen rosszkor volt rossz időben... Eléggé rossz kifogás. Ezeknek semmi nem szent, el lettek kapatva rendesen!!!! Kötelezettségeik nincsenek, csak jogaik. Joguk a betörésre, joguk emberélet kioltásásra, joguk késelésre stb. Az ártatalan embernek meg joga van befogni a saját száját.... Hát itt járunk. Most a helyiek összefognak, inkább a fiatalok, de nagyon féltem őket, mert közben meg fenyegőteznek a cigók! Ha jogosan megvédi az ember a saját életét, vagy a tulajdonát akkor őt hurcolják meg... Mit tehetnek a fiatalok? MErt ez a helyzet tarthatatlan. A rendőrség nem tesz semmit, a kormány nem tesz semmit, mi mit tehetünk? Segítsetek, mert féltem a fiamat!!! Nem zárhatom be a szobába, felnőtt ember, és féltem a többi fiút is, és félünk, mert a törvény nem a rendes ember oldalán áll... Mit tegyek? A rendőrők füle hallatára ismerte be a vádakat a cigány, de még jegyzőkönyv sem készült. Hát hol az igazság???!!! Miért nem tesz semmit a rendőrség?
2009. szept. 15. 08:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
56%

A rendőrök szerint nincs cigánybűnözés. Egy nem létező problémát meg nem lehet megoldani. Ez lehet az ő álláspontjuk, vagyis nem pont a kisrendőré, hanem a vezetésé.

Kár, hogy egyébként meg itt lent nem így látjuk a dolgokat.

2009. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%

A rendőrök is félnek tőlük.


Igazság meg ott van, ahol a pénz és a hatalom is.

2009. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Ezek szerint rendőr vagy. Honnan szerezhettek ezek viperát???!!! Komolyan mondom, biztos maradi vagyok, de fogalmam sincs hogy hova menjek ha viperát akarok..Miért nem vettek fel jegyzőkönyvet?! Felfüggesztett büntetése van már. El lehetett volna vinni, de ha elviszik, akkor kiengedik őket pár nap múlva.

Mit tehetünk, mi magánemberek, tök legálisan? m,ert az a gyanúm, hogy magunkra maradtunk....

2009. szept. 15. 09:21
 4/37 A kérdező kommentje:
Elsőhöz, bocs:) félreértettem:)
2009. szept. 15. 09:22
 5/37 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, de én leszarom hogy mit tehetek legálisan a saját és családom védelmére. Van 2 db gázpisztolyom amit mindig magamnál hordok, kicsik, nem okoz gondot a viselésük. Nem nagy dolog, de életet menthet egy húzós pillanatban, és jobb mint a semmi. Szerintem hatalmas felelőtlenség a mai Magyarországon teljesen fegyvertelenül kimenni az utcára, mindenkinek kötelessége gondoskodnia a saját védelméről, ha arra a Rendőrség képtelen. Tegyetek arra hogy mi a törvény, mert a törvény nem óv meg titeket, csak magatokra számíthattok.
2009. szept. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
91%

A cigányok is olyan emberek mint bárki más. Úgy értem sebezhetőek. Nekik abban rejlik az előnyük, hogy ha közülük valakit megtámadnak, az illető aki megtámadta háromszor-négyszer több túlerővel szembesül.

A Magyar Gárda a Magyarok védelmére próbálta biztosítani azt a túlerőt, amit a cigányok csak úgy kiráznak a "kisujjukból". Ha gáz volt egy faluban Őket lehetett hívni, és még mindig nem léptek fel drasztikusan, egyszerűen csak tömeget produkáltak ( úgymond "lássátok? Mi is vagyunk annyian, mint Ti! Vigyázatok! ).

Ez szerintem teljesen jó megoldás volt.

De hát fel kellet oszlatni, mert….miért is?

A rendőrök, a kormány miért nem tesz semmi? Jaaa…mert a cigányok sokan vannak, tehát sok szavazatot hoznak? Nem is kell nekik sokat fizetni, hogy arra szavazzanak akit mondanak nekik. (hm…)

Az élet szar, és mi nagykanállal toljuk a szánkba, úgy hogy észre se vesszük, mert jól megcukrozták!


Remélem jobbra fordul a helyzet arra fele.

2009. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Én komolyan félek! És a gyerekem?! Viperát akar! És ha ő kerül nagyobb bajba? Viszont azon is agyalok, hogy mi van, ha meg pont őt kapják el, vagy ott van a verekedésben, és nem tudja megvédeni magát. Mi van ha nem tudja magát rendesen megvédeni... Nagyon sok olyan eset van, amikor az embre jogosan megvédi saját vagyonát, biztonságát, és a rendőrök mégis az értatlan fehéret viszik el, és beteszik a sok bűnöző cigány közé. Mi lesz ott vele?! Ez már az őrület határa...

Egyébként ha olvassa egy rendőr, azért írhatna ő is, mert igazán kíváncsi lennék...

Meg olyanok is hogy ki hogy védte meg magát... Köszönöm.

2009. szept. 15. 09:37
 8/37 A kérdező kommentje:
9:31nek. Bizony ők megoldást jelentenének... és volt helyzet, amikor megfordult a fejembe, hog nem túl jó ötlet. Már szégyellem azt a kósza gondolatot is...
2009. szept. 15. 09:39
 9/37 anonim válasza:
86%
Vissza kéne állítani a régi lovas csendőrséget (filmeken láttam, hatékony!) és gumibottal ütni-verni minden renitenst, függetlenül attól, hogy roma-e vagy nem.
2009. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
81%

Közelharci(vipera) fegyvert nem érdemes használni ellenük, mert ha nyolcan rámennek akkor abból le tud csapni max 3-at, a többi meg meg fogja késelni, aztán még kártérítést is követelnek tőled mert a fiadnál vipera volt.

Tudod mi a legjobb védekezési módszer? Ha jön 10 balhés cigány, térj ki 100 méterre.

2009. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!