Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem tesznek semmit a...

Miért nem tesznek semmit a rendőrők a cigánybűnözés ellen? Mi hogy védekezhetünk?

Figyelt kérdés
Békés környezetben laktam eddig, de ide is elért a cigányok bűnözése, agyonvertek egy helyit, éppen rosszkor volt rossz időben... Eléggé rossz kifogás. Ezeknek semmi nem szent, el lettek kapatva rendesen!!!! Kötelezettségeik nincsenek, csak jogaik. Joguk a betörésre, joguk emberélet kioltásásra, joguk késelésre stb. Az ártatalan embernek meg joga van befogni a saját száját.... Hát itt járunk. Most a helyiek összefognak, inkább a fiatalok, de nagyon féltem őket, mert közben meg fenyegőteznek a cigók! Ha jogosan megvédi az ember a saját életét, vagy a tulajdonát akkor őt hurcolják meg... Mit tehetnek a fiatalok? MErt ez a helyzet tarthatatlan. A rendőrség nem tesz semmit, a kormány nem tesz semmit, mi mit tehetünk? Segítsetek, mert féltem a fiamat!!! Nem zárhatom be a szobába, felnőtt ember, és féltem a többi fiút is, és félünk, mert a törvény nem a rendes ember oldalán áll... Mit tegyek? A rendőrők füle hallatára ismerte be a vádakat a cigány, de még jegyzőkönyv sem készült. Hát hol az igazság???!!! Miért nem tesz semmit a rendőrség?
2009. szept. 15. 08:40
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

A csendőrség nem csak a filmeken hatékony:) abban a korban nem volt gond... De ami jó azt miért is tartanánk meg? ! Nem igaz? Hát ez a magyar hozzáállás....

Pont ettől félek, hogy mi van ha előkerül a kés... Vipera felejtve.. Azt úgyis csak a fehér emberrel szemben merik használni. Legalábbis a rendőrség.. És akkor is jogtalanul. Így kellene elverni pár cigót is, mint a magyart, és akkor talán haladnánk a rend felé, de neeeem, mert az már rásssszizmus bhárátom!!!!

2009. szept. 15. 10:13
 12/37 anonim ***** válasza:
57%
Tudom, kicsit hülyén hangzik, de: az ő előnyük az, hogy velünk (magyarokkal) szemben ők összetartóak... Sajnos a Magyar Gárdával viszont én nem tudnék azonosulni. Nem hiszem, hogy ez lenne a békés megoldás. Ki kell szűrni természetesen ebből a közösségből is az ingyenélőket és a bűnözőket. Nem kell feltétlen fegyverrel normális életre kényszeríteni őket, de vannak lehetőségek. Pl: Szlovákiában csak az kérhet pénzt a gyermekei gondozása után, akinek volt legalább 1 éven át tartó folyamatos munkaviszonya... Nálunk sem szülnének a világba, ha nem osztanának pénzt érte... De ez csak 1 példa. A többit igazán kitalálhatnák már a vezetőink is, akármelyik oldalon is vannak...
2009. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Ezt a problémát szerintem mindenki érti és tudja, de engem a családomat nem védi meg senki!!! Otthon bármikor rámtörhetnek, vagy megtámadnak az utcán, és?! Senki nbem segít! Ezt nem lehet ott fennt megoldani(pillanatnyilag nem!)! Mert mire megtárgyalják, mire elfogadják, addig 20szor agyonverték a fiamat, vagy a mások fiait... Egyébként igazad van, de ez ebben a percben nem hoz megoldást. Ma éjszaka ha nem jön haza a fiam, akkor arra gondoljak, hogy őt támadták meg?! Ez a borzasztó! Ez ellen nem véd meg senki minket, rendes állampolgárokat! Erre lenne jó a gárda. Vonulgatnak párszor, aztán be nem teszik a lábukat a környékre sem... Aztán persze jönnie kell a törvényeknek is...
2009. szept. 15. 11:12
 14/37 anonim ***** válasza:
57%

A vipera birtoklása is illegális. Baseball-ütőt, vascsöveket, és egyéb tárgyakat viszont tarthatsz - otthon. Utcára én általában bicskával megyek, volt már, hogy be kellett mutatnom egy cigónak.


Gázspray-t hordhat magánál, 18 éves kor fölött otthon vagy autóban tarthat gáz-riasztó pisztolyt, hordásra azt hiszem, engedély kell.

2009. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
63%

Igen, 2000 Ft kiváltani a viselési engedélyt. Szerintem megéri. Viszont kérdező, nem kellene totál beparáztatni az embereket azzal hogy mostantól minden kapualjban gyilkos cigányok leselkednek rájuk. Ez a kényszerített félelem sokkal veszélyesebb mint maguk a cigányok.

Éld az életed, ne legyél naiv és rendelkezz önvédelemre alkalmas fegyverrel ha érzed hogy olyan szituba kerülhetsz ahol kelleni fog. Ám jogos a félelmed, az erőszak csak erőszakot szül majd. Jól is tették hogy összefogtak, meg rosszul is. Kit érdekel ha van összefogás ha majd összecsap a két nép, és esetleg a gyerekek vére fog fojni?

Ez nem megoldás semmire, amelyik cél eléréséhez erőszakos tömegre van szükség, az már nem éri meg.

2009. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
11:53. Tökéletes egyetértek veled, igazad van, nyugi. Csak szerencse vagy nem, nekünk eddig ez nem jelentett problémát....ezzel nem kellett együtt élnünk... Most ez teljesen új dolog, mi eddig nem féltünk. Igazad van sajnálom! Bepánikoltam! Ez igaz. És pont ezért félek attól is hogy a fiatalok tartsanak maguknál kül. önvédelmi eszközt... Mert ha nagyobb baj származik belőle? És ha abból, hogy nem tud védekezni?! A spray jó ötletnek látszik... Csak tudod, ha már fenyegetőznek a cigányok... okuk pedig nincs rá. Ez az egész úgy rossz, ahogy van... Elmúlt 18 éves, de nem adok fegyvert a kezébe, se gáz se mást. A spray jó megoldásnak tűnik. És hatékonyabb, mint más. LEgalábbis ilyen szituációban..
2009. szept. 15. 13:03
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Van rengeteg egyesület, akik pl. önvédelem tanításával foglalkoznak. Én azt javasolnám, inkább ilyen tanfolyamra érdemes járatni a gyerekeket. Akár már kis kortól...


Én őket ajánlom: [link]

2009. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Valamint, ha megtanulja az önvédelmi módszereket, akkor, hidegebb fejjel tud egy ilyen szituációban gondolkodni, és ha van is nála önvédelmi eszköz, tudja mit mikor érdemes használni. Kisebb esélyyel okoz másnak/magának nagyobb bajt...
2009. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
73%
A cigányoknak valakik óriási jogokat adtak és fel is tudják fogni, hogy nem lehet őket büntetni lassan egyáltalán. A börtönök túlzsúfoltak, így is 1-2t be akarnak zárni, pedig helyhiány van (BKV-nak bezzeg jut 100 milla végkielégítésre). A rendőr vagy fél, vagy ha intézkedni mer visszaüt: A cigányok maguk büntetnek, vagy kirúgják a rendőrt, ha esetleg keményebb eszközöket használ. Fegyver legalizálás itt sosem lesz elérhető (éjjenek a Finnek!), pedig akkor kiegyenlítődnének az erőviszonyok.
2009. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
40%
küzdjünk a világot felszámoló kapitalizmus ellen, vagy megjobbítására, mert azért van egyre több felesleges, munkanélküli ember, mert mindenkit gépekkel helyettesítenek, miközben a javak 80 %-át az emberek 20%-a birtokolja.
2009. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!