Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meddig lesz még cigánybűnözés?...

Meddig lesz még cigánybűnözés? Miért nem tesz senki semmit?

Figyelt kérdés

Elsősorban szeretném leírni,hogy tudom,vannak rendes romák is,ismerek is párat.

Sajnos a többség azonban képtelen beilleszkedni és megtűrt embernek érzem magamat a hazánkban.

Ma épp évnyitóról jöttem haza, felszállt a buszra pár roma.Pár?kb. 30 ugyanis az iskola épp útba esik sajnos.

Egy fiú a nemiszervét dörgölte a vállamhoz,(szándékosan természetesen)alig győztem elhúzódni.Aztán megtárgyalták,hogy "megdu*nának"-e.Én rendszerint ezt nem hagyom,de már elegem van abból,hogy védjem magam,elegem van a fenyegetésből,az ordítozásból,megalázásokból.Már nem szóltam semmit.

Tavaly azért kerültem el az iskolámból,mert egy roma lány féltékeny lett rám(mert 2 mondatot beszéltem a fiúval aki neki tetszett)én pedig rákérdeztem mi a probléma velem.A válasz az volt,hogy a falba verte a fejemet,agyrázkódással kerültem kórházba.Védekezni sem tudtam,mert a műkörmét a szemembe nyomta.Milyen tisztességes dolog.

Lépten nyomon azt veszem észre,hogy a cigányok lenézően néznek rám és más magyarokra,mintha ők jobbak lennének.(Tisztelet a kivételnek!)Nem bírom tovább,nem akarok egy ilyen országban élni!Ez már nem fog változni,csak rosszabb lesz a helyzet?

Kérem a moderátorokat,hogy ne töröljék a kérdésem,nem akarok senkit sértegetni,vagy gyülölködésre buzdítani,csupán értelmetlenül és szomorúan állok a dolgok előtt.

22/L


2011. szept. 1. 15:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

fuhh, figyelj ugyanezt érzem. elegem van belőle, hogy felszállok a buszra, és több cigányt látok, mint fehér embert. Épp ezért költözök ki svédországba. lehet követni a példámat. ha ittmaradnak magukban, nem lesz aki eltartsa őket, és talán végre beledöglenek a saját mocskukba.

Úgyis elegem van már ebből a korrupt országból, itt mindenki ott csesz át, ahol tud.

2011. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Válaszoló: Tomi a neved?
2011. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Nem. lány vagyok, de többet nem árulok el. :P
2011. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 tetris ***** válasza:
100%

Szia! Én is jártam már úgy, hogy a buszon hozzámdörgölte a nemiszervét egy mocskos cigány, hiába álltam odébb kis lépésekkel, mindig utánam jött. Nagy volt a tömeg, nem volt túl sok menekülési lehetőségem. Még akkor se hagyta abba, amikor már hangos megjegyzéseket tettem, hogy hova dugja a micsodáját. Még csak nem is szégyellte el magát, vigyorgott nagyképűen.

Engem is pont úgy felzaklatott akkor a dolog, mint most téged. Mondanom se kell, senki se segített a szorult helyzetemben.

Ezek az "emberek" azért ilyen agresszivek, mert az önértékelésük nagyon alacsony, és ily módon próbálnak maguknak valami tiszteletfélét kiharcolni. Az agresszión kívül semmit nem képesek felmutatni. Se tudást, se szorgalmat, se normál emberi életet.

A megoldás szerintem az lenne, ha nem nekünk kéne elmenekülnünk a saját hazánkból, hanem ők mennének el valahova.

2011. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Hát köszi,hogy legalább Te írtál,ezekszerint másokat nem foglalkoztat ez a téma.
2011. szept. 1. 16:27
 6/31 A kérdező kommentje:

Bocsánat,most látom,hogy azóta más is írt:)

Igen,elég szomorú,de a párommal már mi is a kiköltözésen gondolkodunk.Csak legyen vége az iskolának...

2011. szept. 1. 16:29
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Várjatok, mindjárt jönnek a nagy cigányvédők, hogy a magyar nőknek kötelességük kielégíteniük egy cigányt, amikor annak nemi vágya támad, különben a magyar nők mind rasszisták.
2011. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Fúúú, amúgy elolvastam az egész írásodat és nagyon megrázott a dolog.

Mindig is mondtam, hogy vagy elgettósítani kéne az ilyen embereket, vagy támogatni az EU más országaiba történő kivándorlásukat, vagy valami, mert ez már tényleg elviselhetetlen.

2011. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

"Válaszoló: Tomi a neved?"


Én Tomi vagyok, mi a gond? :D

2011. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

és az a legrosszabb,hogy a törvényeink ezt megengedik.

tudom,mások sokkal rosszabbul járnak...csak nagyrészük nem kerül be pl. a híradóba,vagy ha mégis,akkor sem szabad feltüntetni ha roma az elkövető.

Ezekután még elvárják,hogy gyereket szüljek egy ilyen országba?A páromért is halálra aggódom magam,a gyerek mellé minimum testőr kellene.

2011. szept. 1. 16:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!