Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meddig lesz még cigánybűnözés?...

Meddig lesz még cigánybűnözés? Miért nem tesz senki semmit?

Figyelt kérdés

Elsősorban szeretném leírni,hogy tudom,vannak rendes romák is,ismerek is párat.

Sajnos a többség azonban képtelen beilleszkedni és megtűrt embernek érzem magamat a hazánkban.

Ma épp évnyitóról jöttem haza, felszállt a buszra pár roma.Pár?kb. 30 ugyanis az iskola épp útba esik sajnos.

Egy fiú a nemiszervét dörgölte a vállamhoz,(szándékosan természetesen)alig győztem elhúzódni.Aztán megtárgyalták,hogy "megdu*nának"-e.Én rendszerint ezt nem hagyom,de már elegem van abból,hogy védjem magam,elegem van a fenyegetésből,az ordítozásból,megalázásokból.Már nem szóltam semmit.

Tavaly azért kerültem el az iskolámból,mert egy roma lány féltékeny lett rám(mert 2 mondatot beszéltem a fiúval aki neki tetszett)én pedig rákérdeztem mi a probléma velem.A válasz az volt,hogy a falba verte a fejemet,agyrázkódással kerültem kórházba.Védekezni sem tudtam,mert a műkörmét a szemembe nyomta.Milyen tisztességes dolog.

Lépten nyomon azt veszem észre,hogy a cigányok lenézően néznek rám és más magyarokra,mintha ők jobbak lennének.(Tisztelet a kivételnek!)Nem bírom tovább,nem akarok egy ilyen országban élni!Ez már nem fog változni,csak rosszabb lesz a helyzet?

Kérem a moderátorokat,hogy ne töröljék a kérdésem,nem akarok senkit sértegetni,vagy gyülölködésre buzdítani,csupán értelmetlenül és szomorúan állok a dolgok előtt.

22/L


2011. szept. 1. 15:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

tibor nemtudom milyen álomvilágban élsz, de vedd már észre, hogy a cigányok többsége kötekedő udvariatlan roh@dék

vannak a magyarok között is elég sokan sajnos de míg a cigányok kb 95%a(tapasztalat borsodban) addig a magyaok 5%a kötekedik csak úgy

a cigányok maradék 5 % pedig teljesen normális és minden elismerésem ha abból a körből ki tudtak törni

2011. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Az oltást ingyen megkapták. Aztán háborogtak, hogy valaki munkára buzdítja őket. Szép kis társaság mondhatom.


Mellesleg munka van bőven, hisz ők cigányok, sokkal több munkát kaphatnának, mint az utcán alvó fehérek.

Dolgozni akarnak?? Komolyan???

És mikor ingyen állatokat kapnak, meg palántákat,ásót, kapát, az egész falu, hogy ellássák magukat és még kertészeket is adnak nekik, hogy kitanítsák őket termelőnek? Lósz.rt nem ér! Pár hét múlva állatok eladva, kapák, ásók eladva, kertész elzavarva.

GYK-n olvastam, hogy egyszer kiöntött a Gangesz, és a Kárpátokig hömpölygött a szar, így kerültek ide a cigányok. (minden tiszteletem a gondolat kitalálójának)

Költözz már baz megyébe könyörgök!

Mindenki félti a gyerekét, az állatát, a tulajdonát! Képzeld, nálunk árvíz volt tavaly, és most is, és nem mertük elhagyni a házainkat, mert azt mondták a cigányok, hogy ha üres házakat találkoznak, akkor beköltöznek.

Volt aki három napig nem evett! ÉS a zsaruk kalasnyikovval járőröztek a motorcsónakkal. Persze erről nem írt újság! Ez a rideg valóság!

2011. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
-találkoznak helyett találnak-
2011. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Exportálni kéne az 5% normálistól eltekintve mindet, ahogy a Franciák is tették tavaly, mondjuk Csernobilba vagy Szibéria legtávolabbi helyére vagy az "őshazájukba"

De ezt a mostani "Magyar vezetés" semmi pénzért nem merné megtenni, különben nem lenne aki rájuk szavazna, mit várjunk ha a legfőbb vezetőnk is cigány.

Addig is marad a farkasszemezés meg a Kala.

2011. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Igazából nem is tudom miért tettem fel a kérdést,annyira felháborít és már tényleg nem tudom lesz-e ez jobb...na jó tudom,nem lesz.

Hát sajnos egyet kell értenem azokkal,akik azt írták több a roma elkövető.Itt legalábbis biztosan,az ország más területein nem tudom milyen a helyzet.

Az én pár normális roma ismerősöm könnyen szerzett munkát,aki akar az dolgozik közülük is.

Biztosan nehezebb egy kicsit,de azért nem lehetetlen.

A másik dolog az,hogy Ők felszállnak a buszra,büdösek,ordítoznak,kötekednek,tiszteletlenkednek,zenét hallgatnak,egyszerre öten ötfajta siratót és Fekete szemeket.Az emberek nem mernek szólni nekik(nevettséges,de nyilván féltik az életük)

Én tényleg csak remélem,hogy máshol nem ennyire rossz a helyzet.Sajnos a vélemény,ami kialakult róluk több száz év és több millió ember tapasztalata és nem csak magyarországon,mindenhol így vélekednek róluk(Tisztelet a kivételnek ismét)

Nem csak Ők hibáztak,a fejesek is akik ilyen lehetetlen törvényeket hoznak,így mindent szabad nekik.

Sokan vitatkoznak,hogy az anarchia jó vagy rossz dolog...én már tudom,mert nekik aztán nem parancsol senki.

2011. szept. 1. 21:19
 26/31 Foxyy ***** válasza:

rejehw te normális vagy? szerinted tényleg az a baj, hogy nekik nincs munka, akkor majd nem venné elő a farkát és mutogatná? akik magyar munkanélküliek, miért nem csinálnak ilyeneket? aki deviáns, az deviáns, el sem menne dolgozni. de te próbáld csak rábírni őket a munkára.


szerintem akkor is a cigányt védenéd, hogyha a lányod arcába lógatná a farkád.

2011. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
6%

Rühellem, amikor valaki a szarmazasa miatt itel el valakit.


Ha azert iteled el, mert nem tanult es lusta volt es haszontalan, akkor OK. De ilyen letezik magyarbol es nemetbol meg franciabol is.


De a szarmazasa miatt???

2011. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nem a származással van a gond, hanem a környezetben, ahol felnőtt. Ha azt látja a szülőktől, hogy 9 gyerekkel, 3 osztállyal is meg lehet élni putriban, és emellett még büntetlenül lehet késelni, meg megélhetési bűnözni, akkor az egész generáció ilyen lesz. Lehet itt védeni akárkit, én csak azt mondom, hogy ha a te rokonodra támadna egy 30 fős cigány falka, vagy dugná a szádba a retkes farkát, esetleg lincselne meg téged a gyerekeid láttán, akkor te is ugyanúgy rühelnéd őket.

Ezek az Avason szarral dobálóznak. Még egy állat sem csinál ilyet. Nem is állatok ezek, valami kiirtandó faj inkább.

Mikor kinéztem a gimi ablakán pár évvel ezelőtt, simán meg lehetett különböztetni a fehér ember, és a cigány által lakott lakásokat, tudod hogy?

Fehér ember erkélye: muskátli, egyéb virág, dekoráció...

Cigány állat erkélye: lada karosszéria, disznófej, szamurájkard, fél hűtő, valami felismerhetetlenségig elnyűtt kanapé, és vagy 3-4 gyerek, akik unalmukban időnként kihugyoztak az erkélyről.

És még hogy ne utáljuk őket? Tapasztaltál már ilyet? Mert ha tvben láttál egy két cigányt, az nem ugyanaz, mintha velük is élnél.

2011. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"Nem a származással van a gond, hanem a környezetben, ahol felnőtt."

Ezt irtam en is. De ez nem csak romaban letezik. Es nem azert lett ilyen, mert roma, hanem azert nott fel ilyen kornyezetben mert az apja lusta, allam altal eltartott, megelhetesi bunozesbol megelt ember volt.


"Nem is állatok ezek, valami kiirtandó faj inkább."

Ilyet azert ne hangoztass, mert ez sem eppen torvenyes...

2011. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Elsősorban szeretném kifejezni a sajnálatomat az ilyen ocsmány atrocitás miatt.azzal viszont nem értek eggyet h kiirtani őket.tény hogy 80-90% maximum szerves trágyának jó de egy népcsoport kiirtása az már nem emberi cselekedet.kőkemény átnevelés és szocializáció, akinek nem megy 5év uránbánya, ha ezután sem akkor10és így tovább.3generáción belül tuti h csökkene a bűnözési hajlam.amúgy az ilyenek miatt nem engedem(sajnos nem mindig lehet)a barátnőmet tömeg közlekedni. Lehet hogy nevetséges, de én a romák miatt vettem autót, nem bírtam elviselni azt a 20 percet velük a buszon.Miattuk van a kocsiba ütlegelő,és miattuk van lőfegyverem.Tolna megyében ua. a siratós zene gec.m fas.om meg hasonlók végig üvöltve. egyszer még egy csávót is megvertek ott a buszon mert beszólt nekik.

A vezetők és a média őket védi, amikor voltak a roma gyilkosságok a média hatására még az FBI-t is ideküldték, és a mai napig nem árulják el, hogy pontosan hogy is akadtak az elkövetők nyomára... a Móri vérengzésnél meg évekig ült a csávó ártatlanul...ez vicc, de nem a nevetséges fajta! sajnos nem lesz jobb a helyzet, ők egyre többen lesznek, mi egyre többen gondoljuk h ide nem akarunk gyereket.nekem ebben az országban nem lesz! amit a cigányok védőszentje írt h nincs munkalehetőség és h többségük akar melózni ez a legnagyobb fa.zág amit ezen a héten halottam.5 cigány barátom van, az egyik talán a legjobb, közülük mindegyik dolgozik 8-12 órába és ők nem fogják elővenni a mobilt a buszon h mindenki bodit hallgasson, nem voltak büntetve(max tilosban parkolás)és nem szurkálnak meg 2000ft-ért.

nem a származással van a baj, ha összegyűlnek 5 nél többen, biztos hogy körülöttük minden csupa szar lesz és 10 percen belül jön az ötlet, h "húzzunk má' le valakit"

egyszerűen képtelenek beilleszkedni. Tény hogy a magyarok közt is vannak antiszociális elemek, de ez a romák körében legalább a 40-50x-e.csak úgy mint a bűnözési hajlam,azaz a cigány bűnözés. most jön h mekkora egy köcs.g vagyok, hogy ilyen rasszista kifejezést használok...Tévedés, ez a rendszer váltás után egy új kriminólógiai szekkifejezés lett. ez tény!volt-van egy csomó olyan bűncselekmény ami 90%(vagy több)csak a cigányokra jellemző, és ezek egyre inkább erőszakos bűncselekmények!a mi városunkban már a cigányok az urak! némelyik olyan hatalomra tett szert, hogy a rendőrök felett áll, hihetetlen, de ha üldöznek valakit a jardok és az üldözött a helyi cigánykirály utcájába hajt be ill. udvarába akkor a rendőrök lekepcsolják a villogót és inkább tovább álnak...ez már agyrém!futtatják a prostikat, drogokkal és emberekkel kereskednek.ide nem akarok utódokat.

2011. szept. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!