Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meddig lesz még cigánybűnözés?...

Meddig lesz még cigánybűnözés? Miért nem tesz senki semmit?

Figyelt kérdés

Elsősorban szeretném leírni,hogy tudom,vannak rendes romák is,ismerek is párat.

Sajnos a többség azonban képtelen beilleszkedni és megtűrt embernek érzem magamat a hazánkban.

Ma épp évnyitóról jöttem haza, felszállt a buszra pár roma.Pár?kb. 30 ugyanis az iskola épp útba esik sajnos.

Egy fiú a nemiszervét dörgölte a vállamhoz,(szándékosan természetesen)alig győztem elhúzódni.Aztán megtárgyalták,hogy "megdu*nának"-e.Én rendszerint ezt nem hagyom,de már elegem van abból,hogy védjem magam,elegem van a fenyegetésből,az ordítozásból,megalázásokból.Már nem szóltam semmit.

Tavaly azért kerültem el az iskolámból,mert egy roma lány féltékeny lett rám(mert 2 mondatot beszéltem a fiúval aki neki tetszett)én pedig rákérdeztem mi a probléma velem.A válasz az volt,hogy a falba verte a fejemet,agyrázkódással kerültem kórházba.Védekezni sem tudtam,mert a műkörmét a szemembe nyomta.Milyen tisztességes dolog.

Lépten nyomon azt veszem észre,hogy a cigányok lenézően néznek rám és más magyarokra,mintha ők jobbak lennének.(Tisztelet a kivételnek!)Nem bírom tovább,nem akarok egy ilyen országban élni!Ez már nem fog változni,csak rosszabb lesz a helyzet?

Kérem a moderátorokat,hogy ne töröljék a kérdésem,nem akarok senkit sértegetni,vagy gyülölködésre buzdítani,csupán értelmetlenül és szomorúan állok a dolgok előtt.

22/L


2011. szept. 1. 15:59
1 2 3 4
 31/31 tomi35 ***** válasza:
Közel egymillió roma van magyarországon, csak kis százalékuk tudott felzárkózni, beilleszkedni. A roma népesség nő,a magyar népesség csökken.A szociális ellátó rendszerünket kénytelen a kormány úgy fejleszteni, hogy ők ne bírjanak a tőgyeire rácsatlakozni, csak a középosztály. Ide akarnak még migránsokat küldeni?
2019. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!