Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meddig lesz még cigánybűnözés?...

Meddig lesz még cigánybűnözés? Miért nem tesz senki semmit?

Figyelt kérdés

Elsősorban szeretném leírni,hogy tudom,vannak rendes romák is,ismerek is párat.

Sajnos a többség azonban képtelen beilleszkedni és megtűrt embernek érzem magamat a hazánkban.

Ma épp évnyitóról jöttem haza, felszállt a buszra pár roma.Pár?kb. 30 ugyanis az iskola épp útba esik sajnos.

Egy fiú a nemiszervét dörgölte a vállamhoz,(szándékosan természetesen)alig győztem elhúzódni.Aztán megtárgyalták,hogy "megdu*nának"-e.Én rendszerint ezt nem hagyom,de már elegem van abból,hogy védjem magam,elegem van a fenyegetésből,az ordítozásból,megalázásokból.Már nem szóltam semmit.

Tavaly azért kerültem el az iskolámból,mert egy roma lány féltékeny lett rám(mert 2 mondatot beszéltem a fiúval aki neki tetszett)én pedig rákérdeztem mi a probléma velem.A válasz az volt,hogy a falba verte a fejemet,agyrázkódással kerültem kórházba.Védekezni sem tudtam,mert a műkörmét a szemembe nyomta.Milyen tisztességes dolog.

Lépten nyomon azt veszem észre,hogy a cigányok lenézően néznek rám és más magyarokra,mintha ők jobbak lennének.(Tisztelet a kivételnek!)Nem bírom tovább,nem akarok egy ilyen országban élni!Ez már nem fog változni,csak rosszabb lesz a helyzet?

Kérem a moderátorokat,hogy ne töröljék a kérdésem,nem akarok senkit sértegetni,vagy gyülölködésre buzdítani,csupán értelmetlenül és szomorúan állok a dolgok előtt.

22/L


2011. szept. 1. 15:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
kiváncsi vok mit ír majd erre a híres cigányvédő trió ( kolópele covenant és rejehw)
2011. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
És akkor a tibor95-öt ne felejtsük ki.
2011. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

olyan szívesen beköltöztetném a cigányvédőket egy jól megtermett (40 fős) cigánycsalád mellé. Aztán megnézném mihez kezdenek, ha pár hét múlva megjelennének a patkányok az udvaron.

Tudjátok van egy jó kis sztorim. Hepatitisz járvány terjed cigók között, akiket az önkormányzat INGYEN, azaz ingyen beolt, a több száz főt, annyi a feltétel, hogy fel kell számolni a kert végi latrinákat, és ki kell építeni normális toalettet. Szerintetek mi a sztori vége? Kerti budik, neadj Isten angol WC???

Hát nem. Pereltek a cigányok...

2011. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ezekután még elvárják,hogy gyereket szüljek egy ilyen országba?"


Nem várják el tőled, örülnek is neki, hogy nem születnek magyarok.

Ne tévesszen meg az a szöszmötölés, amit csinálnak, mert az nem jó semmire. Egyszerűen csak ki akarják húzni 4 évig, hogy addig szabadon szedjék fel a pénzeket és erre az a legjobb megoldás, ha cirkuszt adnak a népnek arra a 4 évre, mert addig is azzal lesznek elfoglalva az emberek és nem a vezetőik szemétkedésével.

2011. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Igen,ez amolyan költői kérdés volt részemről:)

Gondolom akik a cigányokat védik nem itt élnek Borsodban,ahol a legalja van,a legrosszabbak.

Nem él köztük,nem kell féltenie a barátnőjét,nagymamáját,gyermekét,mert csak tv-ben lát romát,vagy a normálisab fajtából párat.

Barátnőm nemrég költözött el az ország másik felére,elmondta,olyan mintha külföldön lenne,minden más,rendezett,tiszta,kultúrált.

Legalább akadnak ilyen területek is.

2011. szept. 1. 17:34
 16/31 anonim ***** válasza:
95%
Szegény kérdező! Nem lettem volna a helyedben. Nagyon sajnálom :S Ilyeneknek nem szabadna megtörténnie, én már az utolsó reményem a jobbikban látom, aztán lehet rasszistázni nem érdekel ha ezzal az vagyok akkor vállalom. Nem tudom nekem valahogy nem szólnak be inkább csak bámulnak. Nem mernek beszólni egy rockernek, pedig lány vagyok. De úgy leosztanám őket hogy csak na. Remélem egyszer lesz fehér magyarország.
2011. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Alv!n ***** válasza:

Szabolcs megyében is ez van..


Nálunk is évnyitón ma,már belekötöttek az emberbe.Szerencsére én kimaradtam az esetből mivel a földszinten történt,és én az emeleten voltam.


A helyzet csak rosszabb lesz.

Nálunk annyira rossz,hogy az elsősök között,(középiskola) minden 5. gyerek MAGYAR CSAK!!!Nem vicc..Egy 20 fős osztályból 2-3 volt csak magyar..

2011. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
7%
Idióták mindenhol vannak, igen a cigányok között is. Innen kár is ragozni, móri mészárlás elkövetője magyar volt, akkor most le kell nézni az összes magyart, mert közülük néhány úgy viselkedik ahogy?! Ostobaság! Ahogy a kérdező is említette tisztelet a kivételnek, és nem bántás és általánosítás.
2011. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
kérdező a válaszra nem tudok konkrétan válaszolni, talán nem is azért tetted fel a kérdést, csak annyit tudok mondani hogy együtt érzek veled nálunk is mindennapossak ezek a dolgok
2011. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
8%

Sajnálom a történteket, de nem azért került erre sor, mert ő cigány. Nem csak a cigányok próbálnak nemi erőszakot elkövetni, és csak azért kerül ki belőlük sokkal több, mert ők a magyar társadalom legmélyebb rétege.

A megoldás az lenne, ha tisztességes munkát kaphatnának (igen, a nagy részük szívesen dolgozna, ha lenne hol), de az elterjedt sztereotípiák csak igen kevesek hajlandóak foglalkoztatni őket.

Ez ilyen ördögi kör.


Kedves ma 16:52, te meg gondolkozz el, ha oltásra nem volt pénzük, mégis miből építhettek volna angol WC-t?

2011. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!