Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehetek akkor ha megfenyeg...

Mit tehetek akkor ha megfenyegetett ez maffiózó cigány család?

Figyelt kérdés
Mondhatni halálosan, bár szövegkörnyezet alapján nem komolyan mondták, de azért mégis félek. Én semmit nem tettem. Egyedül voltam mikor megfenyegettek tehát senki tanúm nincsen. Mit tehetek?
2012. máj. 22. 20:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%

Azért fenyegetőztek ,hogy carjá be.Ha be vagy tojva ,elérték amit akartak.Annál sokkal lustábbak és trehányabbak ,hogy be is váltsák.Szerintem már nem is emlékeznek rád.

Felejtsd el te is az egészet.Máskor meg legyé má ügyesebb és ne állj le kis cigókölykökkel, szájkaratéjozni.Annyi sok szép hely van motorozásra és te pont ott kell bóklássz amerre tanyáznak az ilyenek...

2012. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy így van:) Sajnos én emlékszek rájuk és ez nem jó...
2012. máj. 22. 20:54
 13/22 A kérdező kommentje:
Ha tudom, hogy ott vannak nem megyek arra:) Sajnos most rá voltam kényszerülve, mert a megszokott útvonalon valami lezárás volt stb és ez tűnt a legalkalmasabbnak
2012. máj. 22. 20:55
 14/22 anonim ***** válasza:
77%

"Komoly válaszokat várok nem olyanokat, hogy a cigányok ellen semmit se tehetünk... "


Rendben. Akkor a válaszom: Nyírd ki őket.

2012. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%
Figyelj, ezek szétisszák, drogozzák az agyukat, nem emlékeznek rád. Ha ennyire paranoid vagy, ne motorozz arra megint. Lehetne sokkal rosszabb is. Természetes hogy az életeddel fenyegetőznek, ők ezt megtehetik, őket semelyik bíróság nem ültetné le e miatt. Rohadt ingyenélők.
2012. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a fegyvertartási engedélyeken hamarosan könnyíteni fognak, illetve a jogos önvédelem megillet mindenkit a használt fegyvertől függetlenül. Az a lényeg, hogy csak akkor szabad megölni a támadót, ha ő is az életedre tör.

Természetesen nem buzdítok senkit semmire, csak leírtam, hogy valószínűleg mi várható a jogi környezetben.

2012. máj. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 ZETAS ***** válasza:

Ha egy cigány azt mondja: Elvágja a torkod, az annyit jelent, hogy ideges. Szeretnek a szavakkal dobálózni.

Szar* le.

2012. máj. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
24%

Én beszóltam volna a kollégáknak, hogy hamar repüljenek oda szirénázva, mert halálosan megfenyegettek. bilincs, pár pofon és máris tele a bugyi.

Legközelebb hívd ki a rendőrséget.

2012. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%
Hol élsz te, rendőrök nem jönnek ki cigányok miatt szinte sose.
2012. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Honnan tudod?
2012. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!