Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehetek akkor ha megfenyeg...

Mit tehetek akkor ha megfenyegetett ez maffiózó cigány család?

Figyelt kérdés
Mondhatni halálosan, bár szövegkörnyezet alapján nem komolyan mondták, de azért mégis félek. Én semmit nem tettem. Egyedül voltam mikor megfenyegettek tehát senki tanúm nincsen. Mit tehetek?
2012. máj. 22. 20:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Komoly válaszokat várok nem olyanokat, hogy a cigányok ellen semmit se tehetünk...

Amugy úgy történt az eset, hogy mentem haza motorral egy olyan falu olyan utcáján ahol nem tudtam kik laknak. Lényeg hogy egy nagy palota előtt játszott két cigány gyerek és nem tudtam kikerülni őket, megálltam és rájuk dudáltam. Erre Az egyik gyerek ott ordibált nekem meg stb. Kijött az apja vagy nem tudom kije lehetett és ott ordibált velem ő is, hogy elvágja a torkomat meg stb...

2012. máj. 22. 20:21
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Javaslok egy riasztót.És soha a büdös életbe ne menny annak a környéknek a közelébe sem.Azért kés vagy ilyesmi legyen az ágyad közelében ha mégis komolyan gondolták azért valami esélyed legyen.De amúgy ne fossál csak a pofájuk nagy amúgy meg mindegyik ezt mondja hogy elvágom a torkodat meg kivájom a beledet vagy kiszedem a vesédet és hasonló értelmes dolgokat.
2012. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Menekülj ki külföldre
2012. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel a kapcsolatot a betyár sereggel, menjetek vissza, és tedd te is azt, amit ő.
2012. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nehezen tudnának bejönni, mert panel tizediken lakom és a 15 pontos biztonsági záras acélajtót még ők se mtudnák feltörni. Arra gondoltam, hogy beszezek valami paprika sprayt vagy gázpisztojt...

Azt a falut meg messziről kerülni fogom egy darabig.

2012. máj. 22. 20:41
 6/22 A kérdező kommentje:
Betyársereggel megvan a magam kis szerény kapcsolata. De őket nem merem hívni, mert félek, hogy nagyon elfajulna a dolog. Ha meg lezajlana az esemény tuti nem hagynák annyiban.
2012. máj. 22. 20:42
 7/22 A kérdező kommentje:
Külföldre menekülés... bárcsak olyan egyszerű lenne.... Ezek miatt a tetvek miatt nem hagyom el a hazámat
2012. máj. 22. 20:43
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Maffiózó cigány család ellen riasztó pistoly? ehh .. te hol élsz..? rpg, gépkarabély (ak-47)... ez a minimum, de egy m1 Abrams sem árt..
2012. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az maximum csak akkor elég ha esetleg még egyszer találkoznék velük csak úgy véletlenül és belémkötnének.
2012. máj. 22. 20:46
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Már nem is emlékeznek rád, ne járj arra és kész.
2012. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!