Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vaterán eladtam telefont /...

Vaterán eladtam telefont / most megfenyegetett hogy megver?

Figyelt kérdés

Következő a helyzet: Eladtam egy telefont vaterán, a faszi többször átnézte a telefont, saját sim et beletette stb. Azt mondta ok, bár még alkudni akart, én nem engedtem, ideges is lett...stb, mind1 vége volt, átadtam.

Erre most hívott, hogy én szart adtam el neki, és hogy " világit" ???


Ő megfog keresni(ezt többször elismételte), és megfog verni!


Ilyenkor mit lehet tenni? Visszavenni nem fogom, mert a pénz nem az enyém...(másnak adtam el)


2010. dec. 20. 22:11
 1/7 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
81%

Miután megvette és még át is nézte nem reklamálhat. El kell fogadnia vagy legközelebb jobban nézze meg mit vesz.

Mondd meg neki Te meg ráúszítod a rotidat vagy nem tudom. Keress egy verőlegényt aki megvédhet. Ha nem tudja a vevőd hol laksz, mert a szabadban bonyolítottátok le akkor nem hiszem, h megtalál.

2010. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szabadban történt, jó messze az otthonomtól, tehát ennyiből nincs gond...
2010. dec. 20. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor nevess egy jót és szard le. és küldj neki egy sms-t h van egy eladó telefnod nem kell e =D
2010. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

nem szabad ilyet csinálni


jól meg kell mondani neki hogy ha nem jó a telefon, akkor miért vette át? ha ezt a szemére vetnéd akkor még igazad is lenne és tiszta lenne a lelkiismereted.

2010. dec. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Jelentsd fel Veszélyes fenyegetésér hát ha elmegy a kedve.
2010. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Van egy-két eladó stukkerem, azzal megvédheted magad.

Telefont nem számítok be!

"Z"

2010. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KÁELEF ***** válasza:
80%
Ne foglalkozz vele, nem fog megverni csak fenyegetőzik.
2010. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!