Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van mitől félnem? Szerintem...

Van mitől félnem? Szerintem betörött a feje.

Figyelt kérdés

16 éves diák vagyok, ma jöttem ki az iskolábol, egy park mellet elmentem, és ott volt egy cig@ny csöves. Részeg volt.

Elmentem mellete, és annyit szólt, hogy:

"nem félsz a cig@nyoktól?" Én erre kérdeztem, hogy hm?

Leköpött, és adott 2 pofont.

Ekkor ideges lettem, rárugtam 1-et, összeesett, és szerintem betörött a feje, mert eléggé vérzett.

Nemtudom, hogy van-e félni valóm. Szerintetek?


2011. márc. 19. 12:39
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Hát, kár, hogy ez nem így működik. :) De örülök, hogy ömlenek az ostobaságok.

A segítségnyújtás elmulasztása szempontjából pont irreleváns, hogy könnyű vagy súlyos sérülést szenvedett. Ha megsérült, és nem hívott hozzá segítséget, és ö indította el azt a folyamatot, aminek eredményeként megsérült, akkor is bcs.-t követett el. Ha meg mondjuk hasba rúgta, akkor meg valószínűleg kiröhögik, ha azt mondja, a karját rúgta. Bár asszem nem írta a kérdező, hova rúgott.

2011. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Előttem válaszolónak:

Nézd, itt most nézheted akár milyen jogi szemmel az esetet, de ilyen és ehhez hasonlók nap mint nap történnek, én csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy ha bármiféle probléma kialakul akkor vállaljuk a tettünket merjünk oda állni és azt mondani ami történt, az hogy a magunk javára kerekítjük a dolgot a kutyát sem érdekli..

2011. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Hát ha a magunk javára "kerekítjük", akkor nem azt mondjuk, ami történt. A kettőt nem lehet egyszerre. :)
2011. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy feljelentenének. Gondolom már jópárszor felrúgták, vérzett a feje, az is lehet, hogy egy előző sebe nyílt fel. Oké, hogy nem nyűjtottál segítséget, de az miért nem számít, hogy a cigány, miután kétszer felpofozott, nem kérdezte meg, hogy "ugye jól vagy?" (oké, ennyibe senki se hal bele, de akkor is) Meg lehet, hogy épp annyira rúgtál bele, mint egy pofon (ha ennyire részeg volt ettől is összeeshetett) az, hogy részeg volt, és egy pici rúgástól elvesztette az egyensúlyát, nem a te hibád. Amúgy rendes tőled, hogy a barátaidat nem akarod belekeverni.
2011. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Igen lehet, szüleid börtönbe csukhatják simán, vagy több százezer forintos kárt kell fizetned. Ja, és értsd meg, nem úszod meg! Valaki leírja hogy mi lehet veled, te már egyből védekezel! Semmivel se vagy jobb mint az a csöves! Fogadd el!
2011. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!