Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem tudom ti hogy vagytok...

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én szerintem az utcai zavargásoknak a rendőrők a legnagyobb áldozatai! Jól gondolom?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek veled. De hidd el kevesen vagyunk ezen a véleményen. És most olyan szidásokat fogunk kapni, hogy megemlegetjük. De én vállalom a véleményemet. Tudom, hogy ők vállalták és ez a munkájuk, de akkor is. Feleslegesek ezek az utcai zavargások. Nem változtatnak semmin. Ha meg a rendőr erélyesen lép fel, akkor rendőri túlkapás, ha nem elég határozott, akkor meg azért szidják, hogy minek ment rendőrnek.
2009. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

lepontozás nem érdekel, csak az igazság számít

tűrhetetlen a rendőrállam

tűrhetetlen az erőszak, amit a rendőrök művelnek

a bűnözők ellen vidéken miért nem tudnak fellépni?

oda miért nem terminátor ruhában mennek?

félnek?

csak öltönyös magyarokat tudnak lökdösni, tologatni?

45 évesen meg mennek nyugdíjba a kis nyuszik



a "magyar"(?) police (ÁVH) mérlege:

gumilövedék fejre célozva

szemkilövés

megbilincselt emberek megrugdosása

öreg nénik lökdösése

rettegés a cigányoktól, bűnözöktől

2009. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

A Társaság a Szabadságjogokért kikéri a rendőrségtől azokat az utasításokat, amelyek a március 15-ei intézkedésekre, és jogértelmezésekre vonatkoztak - mondta Simon Éva, a jogvédő szervezet programfelelőse. Hozzátette: vélhetően sok esetben aránytalan volt a rendőri intézkedés. Simon Éva elmondta, a TASZ az Alkotmánybírósághoz fordul az új gyülekezési törvény felülvizsgálatának érdekében.

A Társaság a Szabadságjogokért (TASZ) információt gyűjt a március 15-ei rendőri intézkedésekről, mert a szervezetnek fenntartásai vannak a fémdetektorok használatával, a fokozott igazoltatással és a békés gyülekezők előállításával kapcsolatban - mondta a jogvédő szervezet programfelelőse, aki szerint a hatóság nemzeti ünnepen tanúsított fellépése "nem mindig felelt meg a rendőrségi törvényben rögzített arányossági követelményeknek".

A TASZ kikérte a rendőrségtől azokat az utasításokat, amelyek a rendőri intézkedéseket és jogszabályi értelmezéseket írták elő, illetve az Alkotmánybírósághoz fordul az új gyülekezési törvény felülvizsgálatának érdekében.

Simon Éva elmondta: az eddig nyilvánosságra került felvételek szerint a nemzeti ünnepen a rendőri intézkedés nem volt arányos. A szervezet úgy véli: a gyülekezési jog keretei közé bele kell férnie az akár verbális vagy szimbolikus eszközökkel történő véleménynyilvánítás szabadságának.

2009. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Szegény rendőrök25 év után elmennek nyugdíjba,vagy leselejlteztetik magukat,és jót röhögnek a markukba.

Elmennek dolgozni a jó nyugdíj mellett amit azért kapnak mert téged nyakon vertek,meg büntettek,félre fordultak amikor garázdán lefejelted a kisebbség cipőjét stb.Így aztán szegény áldozatok,sokkos állapotban figyelik hogy a beépített emberük mikor indítja a balhét.Ja én 40 év munka viszony után ,nem mehetek nyugdíjba mert segítek eltartani őket.Ezt az áldozat vállalás másik oldala.

2009. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen igazad van! De ha a parlamenti képviselők nagyon sok kedvezményt kapnak akkor a rendőrők mért ne? Szerintem megérdemlik!
2009. márc. 17. 18:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól végeznék a munkájukat, senki sem sajnálná tőlük a kedvezményeket.

Az utcai zavargások valóban feleslegesek, ráadásul a gazdasági válság idején talán nem kellene pazarolni ok nélkül a könnygázt.


A március 15-ei rendezvényen többször is bekerítették az embereket, majd felszólították őket, hogy azonnal hagyják el a területet. Hogyan, ha nem tudnak merre elmenni, mert mindenhol elállja az útjukat egy-egy rendőr? Ha kérdezi valaki, hogy mit csináljanak, mert elmenni nem tudnak, de folyamatosan erre szólítják fel őket, nemhogy intézkednének, hogy akkor mi ez a félreértés, hanem állnak fapofával. Aztán meg háborog a ballib nép, hogy már megint balhé volt, holott csak a rendőrök csalták tőrbe a csendesen vonuló, jogszabályt nem sértő embereket, és ok nélkül nyomtak a pofájukba könnygázt.

Nem hiába nevezik őket egyre többen droidoknak...

2009. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
nem.Biztos te is rendőr vagy ,azért írod ezt.
2009. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Jól gondolod. (A kérdés kiírója.)

Különben is pofátlanság a Magyar Nemzeti Zászló felvonásakor ordibálni. Illene megtisztelni az eseményt azzal hogy csendben állunk. (Nem a Himnusz szólt éppen?)

2009. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Én azon csodálkozom, hogy van itt olyan akit még meg tud hatni a magyar himnusz? Ez az ország már odáig süllyesztette saját magát, hogy én speciel semmiféle tiszteletet nem érzek, nemhogy még fel is álljak ha meghallom.

A rendőrök korai nyugdíjazása pedig egyenesen felháborító. A nagy semmi munkáért cserébe kapják a jó kis kedvezményt és nem rossz pénzt, ez egy horror, szerintem pont hogy mivel szart se csinálnak, nekik tovább kellene dolgozniuk, mint az átlagnak aki pl 3 műszakban megszakad a megélhetésért, míg ezek itt elhenyélnek és élősködnek a nyakunkon.

Kedves kérdező nem igazán tudok egyetérteni veled ....

2009. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
2 évet éltem 1 rendőrrel,épp eléggé kiismertem őket.Nem kell ez a duma.Láttam mi mindenre képesek.
2009. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!