Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem tudom ti hogy vagytok...

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én szerintem az utcai zavargásoknak a rendőrők a legnagyobb áldozatai! Jól gondolom?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%

Rafinált egy bipsi vagy, kedves kérdező. Elsőre kitalálom, hogy hol halt meg a nagyapád:)

Remélem lassú és szenvedéssel teli halálod lesz.

2009. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Na én is ismertem közelebbről egy rendőrt, ill. egyik haverom felesége is nyomozó, na kb egy évnél többet nem is bírtak együtt, ahogy a srác mondja, leginkább a csajszi hárpia stílusa miatt. Sajnos nálunk itt aztán összehordja a szél rendesen amit összehord ...., tudod valami alapja a rendőrvicceknek is van, és sokáig azt hittem, hogy áá dehogy, aztán sajnos tobbször szembesültem, hogy dehogynem, még annál is .....
2009. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

De igazából tök mindegy, amíg nálunk nincs demokrácia, addig nem is nagyon várhatunk mást ettől a bandától is.

Érdekes, civilizáltabb helyeken valóban működik általában a "to serve and protect" elv, nálunk ez abban merül ki, hogy felragasztgatják a matricát a kocsikra, de aztán lényegében közük nincs ehhez a szemlélethez. Pedig elvileg értünk lennének ... Jó vicc

2009. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Jaj nagyon nagy aldozatok , mikor 70 eves oreg bacsit es nenit utnek a viperaval akkor annyira tudom sajnalni szegeny rendoroket :( Szekelyfoldrol vagyok a varoskambol egyik oreg bacsi ott volt 2006ba a tuntetesen semmit nem csinalt , de akkorat kapott a viperaval , hogy osszeesett, szegeny rendorok de tenyleg :( osszejatszanak a maffiaval az igazi bunozok barmit csinalhatnak , az artatlanokat meg verik ... ACAB
2009. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!