Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van mitől félnem? Szerintem...

Van mitől félnem? Szerintem betörött a feje.

Figyelt kérdés

16 éves diák vagyok, ma jöttem ki az iskolábol, egy park mellet elmentem, és ott volt egy cig@ny csöves. Részeg volt.

Elmentem mellete, és annyit szólt, hogy:

"nem félsz a cig@nyoktól?" Én erre kérdeztem, hogy hm?

Leköpött, és adott 2 pofont.

Ekkor ideges lettem, rárugtam 1-et, összeesett, és szerintem betörött a feje, mert eléggé vérzett.

Nemtudom, hogy van-e félni valóm. Szerintetek?


2011. márc. 19. 12:39
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Bocsánat, rosszul olvastam.

Hát azért, mert mint mondtam cigány volt, és az a para bennem van, hogy már a haverjaival van ott.

2011. márc. 19. 13:37
 22/45 anonim ***** válasza:
75%

Nyugi, ha jönnek azt mondod hogy jött feléd részegen meg akart ütni te meg löktél rajta egyet mire AZ (igen,nem veszem emberszámba) elesett.(azért te ne így mond majd el ha lenne valami. :))Az meg hogy nem segítettél, miért kéne?Megijedtél és elmentél. Azért a sok gyökér itt magyaráz hogy így nem önvédelem meg úgy, majd ha késsel mennek neki a nem részeg cigányok megnézném mit csinálna? Nyilván nem várom meg míg előkerül a bicska inkább helyben hagyom az összeset aztán elmegyek úgy hogy nem érdekel mi lesz vele ha az egyiknek betörik a feje, így járt majd megtanulja hogy ne kekeckedjen.


üdv: egy olyan ember aki krav-magázik és régebben más küzdősportokat is művelt.

2011. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Most megnyugtattál, köszi szépen:)))

Erről a Krav-magról birnál beszélni? Hogy pontosabban miis az?

2011. márc. 19. 14:10
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
[link] parancsolj
2011. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm(:
2011. márc. 19. 14:18
 26/45 anonim ***** válasza:
74%

A segítségnyújtás elmulasztása bcs.-t (illetve annak minősített esetét) mindenképpen elkövetted.

Felmerülhet még a gondatlanságból okozott súlyos testi sértés, de információk hiányában erre nem lehet mit mondani. Szóval ne légy teljesen nyugodt!

A "krav-magásnak" meg: a segítségnyújtás mindenkinek kötelessége sérült vagy veszélyben lévő ember számára. Bár ez teljesen ismeretlen (nem csak jogilag, de erkölcsileg is) a mai emberek számára. Különösen vonatkozik ez a kötelezettség arra, aki a sérülést vagy veszélyhelyzetet maga idézte elő.

Azt meg szerintem meg se hallja a bíró, ha azzal mész oda, hogy "mit lett volna, ha elő kerül a bicska". A bíróság nem a "mi lett volna, ha" történetet bírálja el, hanem azt, hogy "mi történt".

2011. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
De most őszintén, az mi, hogy egy 40-50éves férfi, egí 16éves gyereket elkezd ütni?
2011. márc. 19. 14:40
 28/45 A kérdező kommentje:
És a 2 barátomnak, aki ottvolt, lehet valamilyen baja belőle?
2011. márc. 19. 14:41
 29/45 anonim ***** válasza:
70%
Jólvan nyugodj már meg, ne mlesz semmi. Nagyon jól tetted, szar alkoholista cigányok ezt érdemlik. Ha megdöglene se lenne kár érte. Senki nem fogja sajnálni.
2011. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Körübelül énis igyvagyok vele :DD
2011. márc. 19. 16:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!