Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van mitől félnem? Szerintem...

Van mitől félnem? Szerintem betörött a feje.

Figyelt kérdés

16 éves diák vagyok, ma jöttem ki az iskolábol, egy park mellet elmentem, és ott volt egy cig@ny csöves. Részeg volt.

Elmentem mellete, és annyit szólt, hogy:

"nem félsz a cig@nyoktól?" Én erre kérdeztem, hogy hm?

Leköpött, és adott 2 pofont.

Ekkor ideges lettem, rárugtam 1-et, összeesett, és szerintem betörött a feje, mert eléggé vérzett.

Nemtudom, hogy van-e félni valóm. Szerintetek?


2011. márc. 19. 12:39
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg cigányról van szó akkor én fejbe is rúgtam volna vagy 2szer,hátha megdöglik a mocskos.
2011. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
61%
Há'persze. Így a monitor mögül mindenkinek milyen nagy a szája... :)
2011. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

:))))


Ésmég annyi kérdésem lenne, hogy a 2 barátomnak, aki velem volt, de nemcsináltak semmit, lehet belőle bajuk? Nemszeretném belekeverni őket..

2011. márc. 21. 08:49
 34/45 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnéd őket belekeverni akkor ne említsd őket ha bármi lesz.


Mellesleg az összevert csövesekkel nemigen szoktak foglalkozni az örsön, pont lesz@rják, napjában minden másodikat megverik (legtöbbször egymást részegen) nem nyomoznak ilyen ügyben.

2011. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Az önvédelem mértéke nem haladhatja meg a támadásét. Tehát hiába állitod, hogy belédkötött. Ha esetleg feljelent és pl 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett akkor lehet belölle probléma.
2011. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Hát, köszi (:
2011. márc. 21. 16:13
 37/45 anonim ***** válasza:

Helo Fiu! hogyan is volt pontosan ?sztem,ha a haverok nincsenek ott,simán kikerülöd,nem szolsz vissza neki,hármotok közül biztos,hogy hozzád beszélt ?

már eltelt 3 nap,történt valami ?

különben a fej böre a legkisebb sérülés esetén is nagyon vérzik,tehát lehet hogy csak felkarcolodott a feje,nem tört az be

2011. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Hello. Hát, mentünk ki az iskolábol, és hirtelen annyit hallok, hogy "nem félsz a cigányoktol?" Odanézek, látom, hogy döllöngél a tag, és jön felém. Mondom hm?

Erre ad leköp, és ad 2 pofont. Adta volna a harmadikat, csak mivel a második nem nagyon talált be, ezért félrelépett, belerugtam 1-et, a mellkasába, összeesett, elkezdett vérezni a feje, énmeg otthagytam.

2011. márc. 22. 20:54
 39/45 anonim ***** válasza:
Ha esetleg felkeresnek az egyenruhások, akkor te jogos védelem miatt, a közvetlen támadást próbáltad elhárítani egy végtagra irányuló enyhe rúgással, ami hatására a személy, megbotlott, és elesett, te meggyőződtél, hogy a személynek nem esett komolyabb baja az esés következtében így elhagytad a helyszínt, a további támadás megelőzése érdekében.
2011. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Köszi, de meg nem győzödtem, hogy nem esett baja, hanem szimplán otthagytam
2011. márc. 24. 15:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!