Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Dohányzás a közterületen....

Karácsony istván kérdése:

Dohányzás a közterületen. Minden területnek van páros páratlan száma. Az egyik a szivóké a másik a nem szivóké. Igy jólenne?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 11:57
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Kamumail:


Elnézést, kevertelek egy másik okostojással, aki főiskolára jár, és hasonló a stílusa a tiédhez. Visszakerestem, és rájöttem, hogy neked nincs diplomád, "anélkül is remekül boldogultál". Ezért most megkövetlek, többet néztem ki belőled, mint ami vagy...


Szerinted nem tudok értTelmezni, szerintem meg te nem tudsz helyesen írni, és viccesnek tartom, hogy ezek után te oktatsz ki másokat magyarból, miközben olyan elemi hibáid vannak, mint a j és a ly összecserélése ("muszály"), vagy az indokolatlan mássalhangzó kettőzés ("kipuffogó")... Nem szoktam helyesírásba belekötni, viszont amíg nem figyelsz a saját stílusodra, addig ne köss bele a máséba, mert te égsz le a végén.


Miután ilyen jól kiszemélyeskedtük magunkat, engem a továbbiakban ennél a kérdésnél már nem érdekelsz, nem vagy annyira fontos személy, hogy rád pazaroljam az időmet.

2011. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

nohát, szóval mindenki hülye csak te nem?:)


elég szánalmas ha már csak a helyesírásomba tudsz belekötni.

lenne mit írnom, de egyszerűen nem érsz annyit, látszik, hogy agyilag nulla vagy. ennyi!

2011. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!