Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi az APEH titkos bejelentő...

Mi az APEH titkos bejelentő száma? !

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha bárki tudhatná, miért lenne titkos? Egyáltalán mi értelme lenne egy titkos számnak az apehnál?
2009. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem olyan számra gondolt amin névtelenül be lehet valakit mártani.


Esetleg az apeh oldalán nincs fent?

2009. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Névtelenül jelentgetni másokat? Undorító. Nem a Rákosi-korszakban élünk. Miért kell ilyeneket csinálni?
2009. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

miért, adót csalni miért kell?


statisztikailag 8 emberből 1nek (nagy jóindulattal 2nek) van bármi joga járatni a száját, a többi pl. szja-t nem fizet. ez nem undorító?

2009. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
69%
az nem undorító, hogyha abból a 8ból mind befizetne mindent rendesen, akkor nem maradna pénze kajára?
2009. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ahol be lehet jelenteni valakit de azon a honlapon sajnos nem találtam :(
2009. jan. 20. 22:34
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Ez valami bosszúhadjárat? Nem szégyelled magad?
2009. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Biztos megvan rá az okod, ha be akarod jelenteni, nem is firtatom, nyilván eljuthat az ember odáig, akár kegyetlen munkáltató, akár hűtlen szerelmes legyen az illető.

www.apeh.hu oldalon vannak telefonszámok, szerintem bármelyiken bejelented, simán rászállnak, az APEH, az olyan.

2009. jan. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

ez a tipikus magyar mentalitás....ha én fizetek, akkor ő miért nem? ha nekem kell, neki miért nem? Miért pont Én? és ehhez hasonlók. boldoguljon mindenki úgy, ahogy tud. neked attól jobb lesz, hogy bemártod a másikat? ráadásul sumákolva, névtelenül. ha ennyire bátor vagy, vállald a neved is.

én sosem jelentenék fel senkit, nem azért mert vaj van a fülem mögött, hanem mert nem érdekel más hogyan és miből él. amilyen ez az állam.......úgy boldogul mindenki ahogy tud. És ha valaki velem megtenné, úgy pofám vágnám, hogy megkukulna.

2009. jan. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy hiába jelented fel, az Apeh-osok 95%-át meg lehet vesztegetni, és ha pont olyat jelentesz fel, akinek van pénze, az jattolni is fog nekik, azért, hogy ne derüljön ki semmi!
2009. jan. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!