Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az APEH csinálhat vagyonosodás...

Az APEH csinálhat vagyonosodási vizsgálatot magán személy ellen, vagy ezt tényleg eltörölték?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,hogy a FIDESZ ezt már eltörölte! Igaz ez?
2011. aug. 4. 07:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Bárki ellen csinálhat, Fidesz nem törölte el, miért tette volna, őket úgysem "bántják", a többi meg hadd remegjen..
2011. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel!
2011. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%

Csinálhat, és nagyon helyes ez így.

Téged nem zavar, hogy te a kevés fizudból befizeted az adót becsületesen, más meg nagyságrendekkel több után "elfelejt" adózni? Mert engem zavar.

Vagy pont te vagy, aki nem adózik?

2011. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
17%
Mekkora hülyeség lenne már eltörölni!
2011. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%

"te a kevés fizudból befizeted az adót becsületesen, más meg nagyságrendekkel több után "elfelejt" adózni?"


Becsületességből nem lehet megélni. Ilyen sz.r körülmények között mindenki ott bújik ki az adók alól, ahol tud.

2011. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%
Addig, amíg mindenki kibújik nem is kell csodálkozni, ha nem jutunk sehova, mert nincs miből.
2011. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41%

A Fidesz kedvenc szórakozása, ha valaki nem tetszik, akkor ráküldi a NAV-t /APEH utódja, valahogy most minden nemzeti, csak a népet szarják le/, valamit mindig lehet találni.

Amerikában Caponet , ha igaz, 1 dollár adócsalással fogták meg, maffiózóként nem tudták elítélni.

2011. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 09:35


Teljesen igazad van!

Elég nehéz megélni átlag fizetésből úgy ,hogy közben te veszel magadnak egyet a legdrágább autóból.Átlag alatti a fizud de azért ki tudod festeni a házad fehérről sárgára mert a szomszéd háza is sárga..

Ez alatt arra célzok ,hogy:


Magyarországon 70km vasutat 198milliárd!forintbol ujítanak fel.

Tervben van a 10000 éve fehér mentőautók átfestése sárgára mert a szomszédoknak is sárga.

Budapesten futja 4 es metróra

Lehet építeni "európa legszebb hídját" egy olyan helyen ahol egy "rohadt tákolmány" is megfelelne. Ezenfelül használatba vételi engedély sincs rá már 5? éve..


Nem az a baj ,hogy sokan kibújnak az adó alól.(Persze ez is nagy baj) ,de a legnagyobb baj az ,hogy a vezetés azt hiszi ,hogy Svájcban van ahol nem tud az állam mit kezdeni a pénzel..


Kb ahoz tudnám hasonlítani a dolgot mintha egy földműves úgy élne mint 1 bíró...Hiába nem futja a legújabb autóra megveszi hitelre ,ha nem tudja fizetni akkor halmozza a hitelt ,ha meghal majd az örökösök kifizetik...



Bocsánat eltértem a tárgytól ,de az ilyenek mindig felidegesítenek.


Az apeh végezhet ilyet ,de szerintem nem jó fele keresgélnek.Sajnos inkább a tisztességgel dolgozó magyarokat bántják mint a kétes hírű csalókat..


Ezért van az ,hogy a fiatalok inkább elmennek mert az idősebbek már belekeseredtek a dologba a fiatalok meg felismerték ,hogy itt nem lehet jövőt építeni ahol egy helyszíni bírság akár 3-4 havi fizetés is lehet.Nem kell messzire menni a szomszédok zsebből ki tudják fizetni a büntit...

2011. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Kedves 08:47-es!

Nagyon nehéz lett volna konkrétan,CSAK a kérdésre válaszolni??? Ugyanis a véleményedet azt nem kértem ki a témáról!!! Nem a pocsék életedre,a pocsék fizetésedre és az adózásodra voltam kiváncsi!!! Az ilyenek miatt,mint TE törnek ki a veszekedések,mert mindíg rosszindulatúan álltok a kérdésekhez és azt nézitek,miben lehet belekötni. Én kérdeztem,Te miért kérdezel vissza???

És köszi,de ne fáradj a válasszal,mert nem fogom elolvasni! Miattad, törlöm a kérdést az oldalamról! További szép napot miss tökéletes! :)))

2011. aug. 4. 09:56
 10/28 anonim ***** válasza:
58%
úgy látszik 08:47 talált, süllyedt. :)
2011. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!