Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőri jelzés figyelmen...

Rendőri jelzés figyelmen kívül hagyása?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hétvégén volt egy kis afférom a rendőrséggel.

Este 22:30 körül jövök egy keskeny egyirányú utcában. Mögöttem egy rendőrautó, pár perc után felkapcsolta a megkülönböztető jelzést. Ezt úgy értelmeztem, hogy kapott valami hívást és el kéne engednem (voltam már olyan szituban, akkor el is húztak mellettem mikor lehuzódtam). Sajnos itt a parkoló autók miatt nem tudtam, kb 1 percig jöttek mögöttem mikor az utcából kiérve gyorsan elkanyarodtam. Akkor itt gyorsan mellém jöttek, akkor már felfogtam hogy nekem kéne megállnom. Közölte pökhendi hangon a fiatalabb rendőr, hogy "közúti ellenőrzés, meg kellett ám volna állnom!". Csak szondát fújattak velem, viszont feljelentettek "rendőri jelzési figyelmen kívül hagyásáért". Most mire számíthatok? Még sosem jártam így.



tegnap 08:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szóval ha 50 ezer alatti lesz a bírság inkább kifizetem, ha az feletti akkor viszont beleállok. Hát ha jeleztek is a rendőrök a kezükkel, azt a sötétben nem láttam. Köszönöm a válaszokat!
ma 14:37
 12/12 anonim ***** válasza:

Te húzod a rövidebbet, kérdező!


Ne nagyon állj bele semmibe....

ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!