Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi tűnhetett el a gimnáziumból...

Mi tűnhetett el a gimnáziumból a takarítónőtől?

Figyelt kérdés

Az egyik gimiben januárban volt egy takarítónői lopás akarom mondani, hogy takarítónőtől loptak.


Engem tanúként hallgattak ki, annyit mondtak, hogy kislányok edzettek, voltak öltözők, de takarítónőtől loptak. Hogy mit loptak a takarítónőtől, azt nem mondta a nyomozó.


A jegyzökönyv elején az van, hogy Btk.370 praragrafus (1) és a (2) bekezdés a. pontja alapján.


Erről mit lehet kikövetkeztetni, hogy mit lophattak el milyen értékben?



2022. máj. 26. 19:22
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#18 Ja és honnan tudod te, hogy vannak itt valódi rendőrök?


Én amikor az egyik kommentelőre azt mondtam, hogy ügyész, te azt kérdezted, honnan gondolom ezt? Látnok vagyok?


Ugyanúgy te is látnok vagy, vagy honnan tudod, hogy vannak itt valódi rendőrök? Jogosan kérdezhetem én is, hogy látnok vagy?


Na erre válaszolj, de nem fogsz, mert nem tudsz, most megfogtalak.


Viszont akit én ügyésznek nevezek az valóban az.


Itt is itt van ennél a kerdésemnél: Lásd #17 -es.

2022. máj. 27. 16:47
 22/27 anonim ***** válasza:

Tudod Levi, én nem a hasamra csapva választok ki egy hozzászólást egy ANONIM oldalon, hogy "na most ő ügyész", "na ő szobafestő", vagy "ő a rendőr".


Így tényleg nem lehet megmondani, hogy itt kicsoda micsoda. (Kivéve te, mert te látnok vagy, ezt már tudjuk.)


Én onnan tudom, hogy vannak itt rendőrök, mert....



....azokkal tudok szakmai dolgokról beszélgetni. ;)

2022. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
És szerinted engem érdekel, hogy vannak itt rendőrök. Megmondom, nem érdekel, söt üzenem, bújjanak el.
2022. máj. 27. 17:20
 24/27 anonim ***** válasza:

"honnan tudod, hogy vannak itt valódi rendőrök? Jogosan kérdezhetem én is, hogy látnok vagy?

Na erre válaszolj"


Válaszoltam. Erre meg most közlöd, hogy nem érdekel.

Én már nem tudok kiigazodni rajtad. Meg szegény debreceniek sem.

2022. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Levike te idiota barom. Nem tudaz egy olyan dolgot sem felmutatni ami alapján én ügyész lennék. Értek a büntetőeljáráshoz, csupán már az elejétől ignoráltam az idióta képzegéseidet. Lehet te azt gondoltad ha nem kezdem cáfolni biztos az vagyok.

Ilyenek lehetnek a vallomásaid is, ezért is ítéltek el. Sokat elmond az egészről hogy szembesíteni se kellett téged meg elméztetteknis hisz egy szavahihetetlen idióta vagy. Ezeket magad mondtad itt el.

2022. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

"Meg szegény debreceniek sem."


Miért szegények? Jajj nem kell őket sajnálni!

2022. máj. 27. 17:59
 27/27 anonim ***** válasza:
Ellopták tőle a felmosó rongyot, meg a használt vizet a vödörböl.
2022. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!