Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi tűnhetett el a gimnáziumból...

Mi tűnhetett el a gimnáziumból a takarítónőtől?

Figyelt kérdés

Az egyik gimiben januárban volt egy takarítónői lopás akarom mondani, hogy takarítónőtől loptak.


Engem tanúként hallgattak ki, annyit mondtak, hogy kislányok edzettek, voltak öltözők, de takarítónőtől loptak. Hogy mit loptak a takarítónőtől, azt nem mondta a nyomozó.


A jegyzökönyv elején az van, hogy Btk.370 praragrafus (1) és a (2) bekezdés a. pontja alapján.


Erről mit lehet kikövetkeztetni, hogy mit lophattak el milyen értékben?



2022. máj. 26. 19:22
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem én voltam, azért tudom.

A sátorkivágásos lopást beismertem, a poffice ügybe is beismertem a lopásokat, de ebben nem fogom, mert nem én loptam.


Járt ott még rajtam kívűl kb. 70 személy, aznap este a gimnáziumban.

2022. máj. 26. 20:11
 12/27 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem is lesz elkövetò, hanem felfüggesztik az eljárást.
2022. máj. 26. 20:17
 13/27 anonim ***** válasza:

Az is lehet akár.


Most már akkor befejeződtek ezek a kérdések?

2022. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Hát hallod lehet befejeződnek ezek a kérdések, mert ugyan Magyarországon 10 millióan vagyunk, a gyakorinak is rengeteg felhasználója van, de itt a rendőrség topikban csak ugyanaz a 10 felhasználó van, akik rögtön felismernek, ha kérdezek. Néha betéved valaki, aki nem ismer, de akik ismernek, inkább gúnyolódnak. Mindig igérem, hogy nem írok többet de egyre jobban érik bennem, hogy nem fogok írni.


Amúgy nem tudom miért kérdezed, hogy befejeződnek a kérdések? Zavar?

Itt a rendőrség topikban naponta átlagosan 1-4 kérdést írnak ki, a törvények, jog topikban jóval többet naponta.


Hidd el, ha lenne itt egy olyan felhasználó, hogy a rendőrség topikba minden nap 20 kérdést feltenne, és tudnám, hogy ugyanaz, engem nem zavarna.

2022. máj. 27. 01:08
 15/27 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ez a legnagyobb problémátok, hogy összedől a világ mert van egy felhasználó, aki sokat kérdez itt. A gyakori oldal megengedi, hogy 30 percenként lehessen kérdezni, de kedves felhasználókat zavarja.
2022. máj. 27. 01:12
 16/27 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem van sok olyan felhasználó, sőt biztos, akik sokat kerdezgetnek, tehát nem csak én vagyok egyedül.
2022. máj. 27. 01:13
 17/27 anonim ***** válasza:
Csak mások nem bűnözők levike akit bíróság is elítélt
2022. máj. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%

Megmondom őszintén, nekem az a bajom a kérdéseiddel, hogy sok fölösleges, baromság van amit kérdezel.


Más pedig olyan kérdést tesz fel, ami számára nagyon fontos lenne (most mentek a felvételik a rendőrképzőre, vagy mostanában sok jogszabálymódosítás volt, esetleg valaki életében először csinált egy szabálysértést és nem tudja mi fog történni.

Az ilyen emberek már nem tudnak kérdezni a rendőrség\torveny rovaton belül, mert vagy 10 ember le-Levikézi őt, vagy épphogy kiírja a kérdést, az máris sokkal lejjebb kerül a topik listán, mert a te böszmeségeid kerülnek fölé, és az ő normális és fontos kérdése kevésbé láthatóvá válik.


És feltűnt az utóbbi időben, hogy mivel szeretnének kielégítő válaszokat kapni ezek a kérdezők, már inkább az emberek, vagy a tanulmányok, tudományok kategóriába írják ki a rendőrségi vagy törvényi kérdéseiket.


Még múlt hónapban én is írtam ki egy kérdést, ha jól emlékszem egy törvényi tényállásról amit kétféle képpen is lehet értelmezni és nehéz elhatárolni. Az első válaszban már meg is kaptam, hogy "Levike kérdezd meg a nyomozót".


Szóval köszönjük Gyula, hogy ezzel már tulajdonképpen kisajátítottad a rendőrség\torveny topikot.

Mindenki nevében köszi, aki szeretne itt normális választ kapni.

Voltak\vannak itt valódi rendőrök is, és azt kell mondjam, megcsappant a létszámuk az oldalon, mert jogosan a tökük tele lehet, hogy munkában is ilyen marhákkal kell intézkedni, meg még itt is ugyanaz megy.

2022. máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%

#18

Szépen leírtad, köszönöm!

2022. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#18 Jó, hát csinálj amit akarsz!
2022. máj. 27. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!