Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ha takarítónő, diszpécser...

Az ha takarítónő, diszpécser lett volna az MSZP-s videos bizonyítaná a szavait?

Figyelt kérdés
Most az a hölgy az MSZP vidojából azt mondta, hogy mentőtiszt volt még a Kádár rendszerben is, de nem volt bejelentve később sem. Viszont mi van akkor, ha kiderülne a vizsgálat során, hogy dolgozott ő a mentőszolgálatnál, csak más pozícióban. Mondjuk mint takarító vagy diszpécsr. Én ilyeneket nézek ki belőle. AKkor hiteles lesz a szava?
2020. jún. 14. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha én azt mondom, hogy egyetemi adjunktus vagyok, de kiderül, hogy valójában csak portás/takarító vagyok az egyetemen, akkor hiteles vagyok, vagy sem?
2020. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%

Nemtudom, csak kérdezem hogy mondott olyat hogy mentőtisztként dolgozott a mentőknél?

Egyébként hallottunk már olyan esetről hogy egy portás vagy egy takarítónő mondott el olyan titkokat amiről a vezetés mélyen hallgatott.

2020. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Már látom hogy mondott ilyet.


https://www.youtube.com/watch?v=8vZlBoWuz3M


De amikről a videoban beszél azok viszont igaz történeteknek tünnek.

2020. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj, hogy akarmi is volt, akkora baromságokat mondott ami biztos hogy nem igaz.

Nem fognak egy műtétett félbehagyni es félig összevarthasnál.

Hogy lehet ilyent elhinni?

2020. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%

Én hallottam már ehhez hasonlót ami arról szólt hogy a szülész főorvos kitetette az ujjszülötte a folyosóra azzal hogy az halott és a nővér aki arra ment azt vette észre hogy a gyermek sír, amikor ezt elmondta a főorvos úrnak az azt válaszolta neki hogy megmondtam hogy halott vegye tudomásul.

Az ilyen dolgok tudatában el tudom képzelni hogy ezek az orvosok uralkodnak a saját kis szemétdombjukon és szinte azt csinálhatnak amit csak akarnak.

2020. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

5


Roppant életszerű történet...

2020. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%
Pedig sajnos ez egy megtörtént eset.
2020. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%
Előbb még csak hallottad, most meg már állítod.
2020. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
és te még nem hallottál olyan elbeszélést ami igaz?
2020. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Elég sz-ar lehet neked ha csupa hazug emberrel vagy körülvéve.
2020. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!