Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azért fel lehet jelenteni...

Azért fel lehet jelenteni valakit, mert felhívta az Áldozatsegítőket?

Figyelt kérdés

Egy mondta után közölte, hogy "neki ezt kötelező jelentenie". Vagyis megkérdeztem tőle, hogy minek neki, hol lakom... Meg azzal kezdtem, hogy ez ugye anonim, aha, aztán név, lakcím, meg feljelentés...


Teszek, ha akarok, de a vicc, hogy nem beszéltem ilyenről, hogy életveszélyben lennék, vernének stb. De akkor is, ezt kellene? Nem adtam meg semmilyen személyes adatot és leszögeztem, hogy nem vagyok veszélyben. ARRA NEM GONDOLNAK, HOGY AKI FELHÍVJA, NEM AKARJA, HOGY KIDERÜLJÖN, HOGY TELEFONÁLT? Ha kihívják a zsarukat, pláne az marad, illetve ez milyen segítség... Aki nem áldozat nyilván nem hívja, meg nem mondjuk életveszélyben püfölnek, vagy bementem az orvoshoz, hogy megvertek, mert azt valóban kell jelenteni, ha olyan a sérülés pl.


"A BŰNCSELEKMÉNYEK KÖVETKEZTÉBEN BAJBA JUTOTT SZEMÉLYEKNEK NYÚJTANAK SEGÍTSÉGET INGYENES JOGI ÉS PSZICHOLÓGIAI TANÁCSADÁS FORMÁJÁBAN." Na hát megkaptam, el sem tudtam mondani. Meg elvileg én tehetek feljelentést... De ez a segítség, hogy anonim módon, nyilván titkosan hívja valaki, aztán rendőrség kihívással fenyegeti, pláne, ha semmilyen olyat nem mondtam... Az meg vicc, hogy nyilván az hívja, aki bajban van...


2021. szept. 16. 13:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen képzeld, örültem volna! Mi maguk is hívtuk őket, de nem vettek akkor komolyan. Bizonyos bűncselekményt elkövetők ezt érdemlik!
2021. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
92%
21. Akadj már le a feminizmusról, áldozat bárki lehet, gyerek és férfi is... A mi zaklatónk még páromat és tesómat is zaklatta... Érdekes, csávókámnak lett is azóta rendőrségi ügy tudtommal, jé...
2021. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
91%

"Nem kamu probléma, fogalmad sincs, h mi van."


Persze hogy nincs, mert nem írod meg.

Ez aztán tényleg anonim oldal, ha akarnánk se tudnánk a rendőrséget rád küldeni. De te gondosan titkolod, nehogy reálisan tudjunk válaszolni. Eszetlen!

2021. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
84%
Az áldozatsegítő azoknak van akik már bűncselekmény áldozatai lettek, azaz ténylegesen kárt szenvedtek. Te nem tudsz olvasni egyszerűen. Ilyen emberekkel kell a diszpécsereknek megküzdeni nap mint nap kedves olvasók! Teljes elmebaj, gyógyszereit se szedi…
2021. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Milyen elmebaj?


Az áldozatsegítő azoknak van akik már bűncselekmény áldozatai lettek, azaz ténylegesen kárt szenvedtek.


Nevében is benne van, áldozat segítő... Azt hiszed, én nem szenvedtem kárt... Arra lennének, hogy akár csak szóbeli, akár konkrét tanácsot kapjanak, hova, kihez lehet fordulni.


Én viszont lebeszélnék bárkit erről a vonalról!


22-24-25 Legyen életetek legnagyobb boldogsága mást mocskolni a neten keresztül...

2021. szept. 16. 14:33
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Nagy mocskolás a neten keresztül, hogy azt mondom, örültem volna, ha rendőrt hívnak? Én nem mentegetem a bántalmazó bűnözőket, sajnálatos, hogy te igen...


Mint mondtam, van NANE meg Patent Egyesület is, de áldozatok segítésében, amiket te bemásoltál alap benne van, hogy a bántalmazó ellen a hatóság fellép. Elárulom, mindenhol ugyanezt fogják mondani. Amúgy milyen idős vagy?

2021. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
91%
Jelzőrendszer anyukám, jelzőrendszer... Tudod, amikor valaki köteles bejelenteni a bűncselekményt... Egyébként nem téged, hanem a bántalmazót akarta volna, hogy a rendőrségnek jelezve legyen.
2021. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
76%
Juj kérdező, te ne full hülyézz senkit plz. Ha kérdezed, miért ne, akkor olvasd vissza a kommenteket, mindent leírtak benne, mi miért gázos, amit állítasz.
2021. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

#28


De nem bántalmazó, hanem zaklató... Nem ver mondjuk, nem is mondtam ilyet... Hogy jelenti be, ha azt sem tudja ki? És, ha valaki nem akarja, hogy jelezve lenne, mert még nagyobb gáz lenne... Vannak emberek, akiknél csak ilyenkor szabadul el csak igazán... Nincs joga eldönteni a fejem felett, meg ez nem segítség.... A személyes adataimat pláne nem szerettem volna kiadni, érdekes más vonalon, nem kértek ilyet...

2021. szept. 16. 15:18
 30/39 anonim ***** válasza:

De, a zaklatás is a bántalmazás egyik formája... Nem csak a püfölés a bántalmazás, járj utána!


Sajnos, te nem akarsz magadon segíteni, hanem a bántalmazódat mentegeted kvázi. Fogalmam sincs, mit vártál...

2021. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!