Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tehetek ezert feljelentest?

Tehetek ezert feljelentest?

Figyelt kérdés

Sikerult kulfoldon munkat talalnom, s bankkartyat kellett csinaltatni ahova utaljak a fizetest.

Orultem a munkamnak, orultem hogy bankkartyam lesz.

Akkor mivel meg nem beszeltem a nyelvet,parom mondta uljek le, varjak. O egyedul beszelt es intezkedett az ugyintezovel a bankban.

Amikor vegeztek, odahivott hogy irjam ala, majd kijottunk a bankbol.

Amikor kapcsolatunk megromlott, elkoltoztem, szinte ures kartat kaptam kezbe tole.


A bankban nem mondtak, nem tajekoztattak mit irattak velem ala. Akkor ugy mentunk be, csinaltatunk egy bankkartyat nekem.

Senki nem tajekoztatott arrol hogy tarsaskartyat iratnak velem ala.

Egesz kapcsolatunk alatt o hasznalta a ket bankkartyat. Nem adta hiaba kertem a kartyamat.

Sok penzt, tobb evi fizetesemet leszedte.

A kartyan semmi nem maradt.


Igen, kapcsolatunk alatt fizettuk a lakbert, elelem es berlet is kellett, meg kisebb kiadasok is voltak.

De jol kerestem, neki is volt jovedelme.

A lenyeg h felre tajekoztatott, es nem lattam semmit a penzembol.


Kulon elunk, es szeretnem ha kiderulne az igazsag hogy mit tett, hazudott.


2021. júl. 23. 23:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Volt ferjem vasarolt ennivalot, de mindig olyat hogy minel olcsobban kijojjon. Az akciosat, a learazottat.
2021. júl. 23. 23:35
 12/18 anonim ***** válasza:
Remélem, sikerrel jársz, kérdező, ez nagyon szomorú történet. Az ügyvédtől kérj majd számlát szerintem, és kérd majd a perköltség megtérítését is, ha nyersz.
2021. júl. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet meg kéne ijeszteni hátha aztán vissza adja.
2021. júl. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mar megkerdezted ezt, kamu az egesz sztori
2021. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, igen mar irtam ki multkor is egy kerdest.

Nemkivanom senkinek hogy ezeket atelje amit en ateltem akkor.

Nem kamu, hanem igaz a kiirasom, es tobbhelyen csalt akkir a parom.

Megalazott, iranyitott, csalt, hazudott sokhelyen.

Tehetetlen voltam nyelv, baratok es penz nelkul.

Igenis igaz a kiiras, es probalom gyujtom ossze a bizonyitekokat, es tanacsokat kerek. Ezert irtam ki a kerdest is.

Sokat kibirtam mar a kapcsolat alatt akkor, azt akarom deruljon ki az igazsag es o is kapja meg a bunteteset.

2021. júl. 24. 10:41
 16/18 anonim ***** válasza:
Körbe fognak röhögni. Először is elgé nehezen hihető, hogy nem tűnt fel mindez korábban. Aztán meg ha saját bankszámlád van, amihez tartozik a kártya, annak saját száma van, nem egy másik számláéval azonos. Ha belépsz a netbankba, rögtön észreveszed, hogy vagy nincs mindenhez jogosultságod, vagy hogy az csak egy társkártya. Nyelvtudás nélkül is ezer árulkodó jel van, amiből rájöhettél volna. Lúzer voltál, átvertek. Más is járt már így, a tanulópénzt meg kell fizetni.
2021. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
5 ev alatt igy megtudod vezetni, akkor a birosagon is megesz reggelire
2021. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a hatóságok, a rendőrség az ilyen férgeket védi...


Ahogy leírod, folyamatában, hosszú idő alatt szedte el a pénzed, amit simán kimagyarázhat. Nyomozást nem fognak ellene indítani, amivel esetleg kideríthető lenne, ha van vmi törvénybe ütköző.


Engem évek óta zaklat egy lány és annak családja, haverjai, de nem klasszikus értelemben vett zaklatásról van szó.


Folyamatosan rám akarnak kenni valamit, amihez a hatóság természetesen asszisztál, többször elkövették ellenem a hamis vád bűncselekményét, felgyújtották a házamat és a rendőrök erre mit mondtak?

Jogosan tettek ellenem többször fals vádak alapján feljelentést meg felgyújtottam a saját házam azért, hogy rájuk kenhessem...


Sztem a Te ügyed se lesz más...

2021. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!