Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehetek, hogy ne parkoljan...

Mit tehetek, hogy ne parkoljanak a kapum elé?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategória, de nem tudom hova írhatnám.

Szóval egy strand közelében lakom és minden nyáron elárasztják a környéket a strandolók autói. Nem tudok a saját udvaromra behajtani, mert mindig valaki a házam előtt áll meg, hiába a "várakozni tilos" tábla, és 20centis betükkel a kapumra ie ki van írva. Délután mire hazaérek a munkából 600méterre az otthonomtól kell parkoljak. Minden nyáron ez megy, hetente hívom a rendőrséget, de nem tesznek semmit. Kijönnek, néhány fotót készitenek az autóról, és 3 perc múlva távoznak. Minden átkozott héten! Sem az rendőrség, sem az önkormányzat nem tett semmi lépést, hogy elejét vegyék a problémának, pedig számtalan alkalommal tettem panaszt.



2021. júl. 8. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Rakj egy jelzőbóját a kaput elé.

Talán annyi mersze nincs a parasztnak, hogy odébbrakja.

2021. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fehér csík illetve kereszt felfestetése az úttestre, ami jelzi, hogy mettől meddig nem lehet parkolni?
2021. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a rendőrség szénné bünteti őket, csak minden alkalommal jön új kuncsaft.

Tegyed a kapu elé a kukát például.

2021. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, jogszerű-e, de esetleg próbáld eltorlaszolni akadályokkal azt a helyet. Budapesten, ahol még a rakodási területekre is gátlástalanul odaparkolnak, kirakott ládákkal szokták a helyet fenntartani maguknak a boltosok - ui. a tiltó tábla ott is falra hányt borsó.
2021. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megoldás,a rendőrök szerint nem tehetek és nem festhetek semmit az útra.
2021. júl. 8. 17:08
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is akadályokat kell kitenni, ha ez megy.
2021. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne te fesd fel, az önkormányzat intézkedjen.
2021. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
"Gépkocsi kijárat. Ha elé parkolsz a KRAZ akkor is kijön!"
2021. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bójázd, ki láncold ki. Ha a rendőrtől ennyi telik, hogy leugat és elmegy a problémád megoldása nélkül, old meg te.
2021. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Állitólag minden alkalommal megbirságolták őket, de én azzal nem vagyok előrébb, mert következő nap jön más. Már kezdek arra gondolni, hogy szándékosan nem tesznek semmit, csakhogy tudják osztani a birságokat.
2021. júl. 8. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!