Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tehetek ezert feljelentest?

Tehetek ezert feljelentest?

Figyelt kérdés

Sikerult kulfoldon munkat talalnom, s bankkartyat kellett csinaltatni ahova utaljak a fizetest.

Orultem a munkamnak, orultem hogy bankkartyam lesz.

Akkor mivel meg nem beszeltem a nyelvet,parom mondta uljek le, varjak. O egyedul beszelt es intezkedett az ugyintezovel a bankban.

Amikor vegeztek, odahivott hogy irjam ala, majd kijottunk a bankbol.

Amikor kapcsolatunk megromlott, elkoltoztem, szinte ures kartat kaptam kezbe tole.


A bankban nem mondtak, nem tajekoztattak mit irattak velem ala. Akkor ugy mentunk be, csinaltatunk egy bankkartyat nekem.

Senki nem tajekoztatott arrol hogy tarsaskartyat iratnak velem ala.

Egesz kapcsolatunk alatt o hasznalta a ket bankkartyat. Nem adta hiaba kertem a kartyamat.

Sok penzt, tobb evi fizetesemet leszedte.

A kartyan semmi nem maradt.


Igen, kapcsolatunk alatt fizettuk a lakbert, elelem es berlet is kellett, meg kisebb kiadasok is voltak.

De jol kerestem, neki is volt jovedelme.

A lenyeg h felre tajekoztatott, es nem lattam semmit a penzembol.


Kulon elunk, es szeretnem ha kiderulne az igazsag hogy mit tett, hazudott.


2021. júl. 23. 23:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Tegyél, bár ha külföldön történet, akkor ottani rendőrségnél kellene, nem?
2021. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
történt
2021. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tehetsz feljelentést, de ha nem egyben csípte le az összes dellát, hanem folyamatosan az évek alatt, minden hónapban folyamatosan akkor nem fogod tudni bebizonyítani hogy biz' nem közös megegyezéssel történt a dolog. Simán azt fogja mondani, hogy azt beszéltek meg a te kártyádról meg a lakbér és a rezsi.

S nem túl életszerű egy hatóságnak elővezetni hogy a te saját, nevedre szóló bankkártyád amire az összes kereseted ment évekig nem volt nálad, hanem a csajod kezelte mindvégig.

2021. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha nagy az összeg, van rá esély, hogy nyersz, valahogy tudod valamilyen szinten bizonyítani... Meg be is perelheted akkor, azt hiszem, csak úgy kaphatod vissza.

Ugye nem beszélted a nyelvet, meg lehetne keresni azt az ügyintézőt, megnézni a számlamozgásokat, kiadásokat, hátha gyanús valami, stb.

2021. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Esetleg meg lehet keresni behajtó cégeket hátha ők tudnak tanácsot adni.
2021. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A bankbol megvan visszamenoleg az 5 eves mozgas. Amin lathato hogy amikor rament a fizetesem, rogton utana levette ket vagy harom alkalommal. Egyetlen alkalommal sincs olysn hogy lakbert v barmi mast fizettunk volna a kartyarol. Sem boltba, sehol nincs fizetve a kartyaval.

Egyszeruen leszedte. Olyanok is olvashatok hogy baratainak utalt.

2021. júl. 23. 23:28
 7/18 anonim ***** válasza:
#6 izé neked 5 év alatt nem tűnt fel, hogy semmit sem látsz a fizudból??? Bocs, de mi voltál kint rabszolga?
2021. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kinyomtattuk a banki mozgasokat, 5 evre visszamenoleg lehetett.

Soha nem volt kartyam a kezembe, soha nem voltam automata kozeleben sem.

2021. júl. 23. 23:30
 9/18 anonim ***** válasza:
#8 s akkor 5 év alatt miből vettél kaját, vagy bármit is ha a fizud, kártyád nem volt nálad??? :o Na a rendőrségen kb. ilyen kérdéseket fognak feltenni.
2021. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen, utolag mar en is igy latom hogy csak dolgoztam mint egy rabszolga.

Felretajekoztatott

2021. júl. 23. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!