Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg rasszisták a rendőrök?

Tényleg rasszisták a rendőrök?

Figyelt kérdés
Nyilván nem tudom bizonyítani, de sokszor hallottam már vissza innen onnan ismerősökön keresztül akiknek van rendőr ismerőse hogy a rendőrök előítéletesek a problémás cigány emberekkel szemben, sőt olyant is halottam hogy néha megverik őket pl egy lépcsőházban ahol senki nem látja. És hogy alapból nem szeretik őket? Ha ebből egy pici is igaz az borzasztó. Én remélem hogy nem az. Mégis mennyi valóságalapja van az ilyen városi legendáknak?
2021. márc. 21. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha valóban azok akkor teljesen megértem őket!
2021. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Inkább utálatosak.
2021. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

A cigányok több büncselekmény követnek el.

Na,és a rendőrök ezt a saját bőrünkön tapasztalják!

Ezért enyhén lehetnek rasszisták.DE ha egy vérbeli roma pl.tökéletesen vezet,akkor a rendőr nem fogja semmiért sem megbünterni.

Ja,és hogy ha kell egy fehér ember ugyanúgy megvernek.

2021. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
Rendor hivatalbol nem lehet rasszista, de maganemberkent utalhatja a ciganyokat es a negereket is.
2021. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem tartom magam rasszistanak, csak szerintem az ember feher ... valojaban meg a kutyam is feher :)
2021. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!