Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Eladtam valakinek itt az...

Eladtam valakinek itt az oldalon egy használt bugyit, elküldtem neki, amit kért, most azzal fenyeget, hogy feljelent, meg adjam vissza a pénzt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindent elküldtem neki, meg van a postai papír is, erre:


"Csomagot atvettem, nem ezt rendeltem. Sajnos a videot nem kaptam meg, a feljelentest ma megteszem, vagy B opcionak visszautalhatod a vetelarat. A dontest kerlek delutan 5ig hozd meg."


2020. szept. 7. 12:38
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
24%
Jó tényleg troll vagy. Ebben a kategóriában ritkán vagyok, de most már világos az vagy.
2020. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Nem, tényleg ezt írta. Nem vagyok troll.



"Ilyen amit küldtél szürke még a képeid között sem volt. :) Videót pedig mindenkitől megkaptam, tőled nem, pedig kértem hogyan küld át. Jelen esetben nem az fog számítani, hogy te átküldted e, hanem hogy én megkaptam e. És nem.. most értem haza, épp az emailt fogalmazom"

2020. szept. 7. 18:43
 33/39 A kérdező kommentje:
Szerintetek tényleg feljelentett ez a nyomorult? Foglalkoznak vele, vagy így akarta lenyúlni a csomagot is meg a pénzt is vissza?
2020. szept. 7. 21:15
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőlködj már ennyire.
2020. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Esküszöm, hogy ezt írta! Nem kamuzom.
2020. szept. 7. 23:07
 36/39 anonim ***** válasza:
51%
Ez akár burkolt reklám is lehet. Hányan írtak rád, mint érdeklődők?
2020. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Egy valaki sem írt rám bugyi miatt.



Nem reklám, tényleg ez van. Azóta nem írt, szerintem csak szopatott. Ha meg akkora barom volt, akkor majd bemutatom a posta papírját. Szerintem csak fenyegetett.

2020. szept. 9. 14:01
 38/39 anonim ***** válasza:
47%
Most komolyan, szerintem majd személyesen bemegy az őrsre azzal a sztorival, hogy "használt bugyit vettem"? xD Ugyan már! Senki nem égetné magát ezzel publikusan, csak fenyeget.
jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon hogy közel 4 éves kérdés rég kitiltott kérdezővel...
jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!