Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Eladtam valakinek itt az...

Eladtam valakinek itt az oldalon egy használt bugyit, elküldtem neki, amit kért, most azzal fenyeget, hogy feljelent, meg adjam vissza a pénzt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindent elküldtem neki, meg van a postai papír is, erre:


"Csomagot atvettem, nem ezt rendeltem. Sajnos a videot nem kaptam meg, a feljelentest ma megteszem, vagy B opcionak visszautalhatod a vetelarat. A dontest kerlek delutan 5ig hozd meg."


2020. szept. 7. 12:38
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
48%

Ki is kerestem neked "higiéniai és egészségvédelmi termékek (pl.: fehérnemű, fogkefe, egészségügyi betét, szexuális segédeszköz, golyós dezodor, neoprén ruha)"


Ott van bugyira nem vonatkozik a visszatérítés joga [link]


Főleg nem használtra [link]

2020. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Köszi.


Automatába kérte.

2020. szept. 7. 14:40
 23/39 anonim ***** válasza:
54%

Ne etessétek a trollt!

A kérdező ezt a kérdést már többször bedobta, most is csak bepróbálkozott újra, ne válaszoljatok neki, felesleges!

2020. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

A troll az te vagy! Nem, nem dobtam be többször és tényleg adtam el.


Nem tusom, mi bajod... Te vagy, aki trollkodik.

2020. szept. 7. 14:43
 25/39 anonim ***** válasza:
68%
Mennyi volt a bugyi értéke? 500Ft?! Feljelentést amúgy se tud tenni az illető, hiszen a rendőrség ezzel nem foglalkozik. Polgári perre mehet, de ilyen kis összegnél nem igazán érné meg neki, hiszen a perköltség és az ügyvédköltség elég húzos, és mit nyer vele majd? 500Ft-ot - 2 év után, ráadásul a polgári per a Te városodban vagy a hozzá tartozó legközelebbi járási bíróságon lenne, tehát Neki kell utazgatni és nem neked. Szóval nyugodtan mond meg, neki hogy Isten áldja, menjen bíróságra, ha akar.
2020. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit. Az ilyen nyomorékok azon élvezkednek, hogy legalább felidegesíteni sikerül nekik nőket, ha már férfiként nem tudnak hatni rájuk.


Ha akar jelentsen fel (mindenki mindenért mindenkit feljelenthet). A legrosszabb esetben rendőrség tanúnak beidéz (költségeket megtérítik, Munka tv. szerint erre távolléti díj jár munkáltatótól, maszeknak kb. 500 Ft/óra).

Sokkal valószínűbb azonban, hogy előtte telefonon keresnének és már ezzel tisztáznád magad. Utána pedig a feljelentőd ellen indítana a rendőrség hamis vád bűntett miatt büntetőeljárást.

2020. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
74%

Nem fog a rendőrség foglalkozni vele, mivel:


1) Fizetett és megkapta a terméket. :).

2) Első pontot olvasd el megint.


Csakis kizárólag polgári peres eljárásban tudna bármit is csinálni.

2020. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
84%
Semmit nem fog csinálni a rendőrség, mert nem verted át. Megbeszéltétek az x dolgot, hogy mi mennyibe kerül és mit fog kapni, ha te ahhoz tartottad magad, és ő is beleegyezett abba még előtte és kifizette azt amit megbeszéltettek, akkor nem tud utána mit csinálni. Nem vagy köteles neki visszafizetni semmit. Ha felakar jelenteni jelentsen, de nem fog elérni vele semmit se, mert ez nem csalás, nem átverés.
2020. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, elég világosan megmondták, semmi dolgod nincs, kötelezettséged nincs, elfelejtheted, ez rajtad múlik. Egy ilyen dolgon ennyit majrézni, hát nem értem. Te önmagad árnyékától is félsz? Képtelen vagy meggondolni dolog súlyát? Ha csúnyán néznek rád, akkor is rémeket látsz?


Probléma nincs, a dolog fel van fújva, következmény nincs, téma lezárva.

2020. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Megírtam neki, hogy én elküldtem mindent. Bizonyítani is tudom.


Erre:


"most fpgalmazom az emailt, egy órád maradt, ez nem olyan szürke, meg nem elég foltos".


Bassza meg.

2020. szept. 7. 17:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!