Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Eladtam valakinek itt az...

Eladtam valakinek itt az oldalon egy használt bugyit, elküldtem neki, amit kért, most azzal fenyeget, hogy feljelent, meg adjam vissza a pénzt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindent elküldtem neki, meg van a postai papír is, erre:


"Csomagot atvettem, nem ezt rendeltem. Sajnos a videot nem kaptam meg, a feljelentest ma megteszem, vagy B opcionak visszautalhatod a vetelarat. A dontest kerlek delutan 5ig hozd meg."


2020. szept. 7. 12:38
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen alapon akkor én is veszek egy villát a rózsadombon, majd két nap múlva visszakövetelem a vételárat és élek mint hal a vízben. Vegyek neked is egyet? :D
2020. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jelent fel :D Hogy nézne ez ki a bíróság előtt? Kirohogik
2020. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
96%

Az EU törvényei szerint szexuális kellékeknél nem érvényes a 8 napos elállási jog, ahogy a boltba sem viheted vissza a vibrit.


Szóval nem kell visszafizetned. De ha jóban akarsz lenni, hátha rendel később más bugyit is, akkor küldj neki egy másik típusú ruhadarabot is, hogy kielégüljön vele

2020. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
91%
Mi van a videoval amit nem kapott meg?
2020. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Elküldtem neki azt is! Azt állítja azt sem kapta meg....



Van bizonyítékom, hogy elküldtem, oista paoír stb. Azt küldtem, amit kért. Igwn, ahogy higiéniai cuccokat sem vesznek vissza, fehérnemű, epilátor stb.


De ilyen dolgoknál nincsen, hogy nem kérem...


Ennek akkor sem adok el, ha könyörög többet.

2020. szept. 7. 14:07
 16/39 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj!


Küldje vissza a bugyit, ha vissza küldte, Te visszafizeted a pénzt. Ez így működik. :). Joga van elállni a vásárlástól, ha Online vásárol.

2020. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
68%
Ha van bizonyítékod, hogy elkukdted a videot is, semmi gond
2020. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező

Hagyd már abba ezt a bugyis témát! Hányszor akarod még bedobni?

2020. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
48%

Ha kamu nevet adott meg hogyan kapta meg a csomagot?


Mondom hogy szexuális eszközöknél nem kell visszavenni semmit.

2020. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

#16


1. Nem ezt akarja, megkapta, meg adjam vissza a pénzt. Sajnos én marha kiadtam a címet is, nehogy ideküldjön valamit...


2. Szerintem fenyeget csak... Kéne a pénz is...


3. Nem vagy köteles visszavenni, nem webáruház vagy! Higiéniai termék amúgy is. Én azt fel nem veszem, amivel ki tudja mit csinált... Ez egy szélhámos....


Úgy tudom, hogy nem is foglalkoznak ilyen összeggel, de akkor is tudom bizonyítani. Bassza meg a szélhámosa... Többet nem is adok el ilyet...

2020. szept. 7. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!