Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Eladtam valakinek itt az...

Eladtam valakinek itt az oldalon egy használt bugyit, elküldtem neki, amit kért, most azzal fenyeget, hogy feljelent, meg adjam vissza a pénzt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindent elküldtem neki, meg van a postai papír is, erre:


"Csomagot atvettem, nem ezt rendeltem. Sajnos a videot nem kaptam meg, a feljelentest ma megteszem, vagy B opcionak visszautalhatod a vetelarat. A dontest kerlek delutan 5ig hozd meg."


2020. szept. 7. 12:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%
Semmit. Tiltsd le, ha keres a rendőrség, majd akkor tegyél érdemi lépéseket.
2020. szept. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
30%
Add vissza neki a pénzt fogadd vissza a bugyit és megveszem tőled kétszer annyiért. De aztán használt legyen!
2020. szept. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Azt enm adja vissza, bebukom a postaköltséget is. Ez magyarul imgyen bugyit akart, aztán kitalálja, "nem jó", adjam vissza a pénzt, bugyi marad.
2020. szept. 7. 13:03
 4/39 anonim ***** válasza:
95%
Volt valami kamu a részedröl ebben a történetben? A levelezésetek megvan? Nemed? Korod? (Priviben is irhatod, ha itt kellemetlen.)
2020. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Meg, email levelezés. A posta csomag papírja is megvan, nem dobtam ki, amit feladtam! Le is fényképeztem a borítékot is, nehogy utólag reklamáljon.
2020. szept. 7. 13:07
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem a problémád. Az adásvétel lezárultnek tekinthető. Követelése csak abban az esetben lehetne ha visszaszolgáltatja a neki nem megfelelő terméket. Amennyiben meg kívánja tartani azzal elfogdta hogy mindenben kielégíti az igényeit és a továbbiakban követelést nem támaszthat.
2020. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Meg figyelj ide, nem webáruház vagyok, hogy köteles vagyok neki visszavenni, azt küldtem, amit megbeszéltünk. Telerecskázza, aztán kéri vissza a pénzt.... Nem akar visszaküldeni semmit...


Amúgy kamu nevet is adott meg...

2020. szept. 7. 13:15
 8/39 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen netes adásvétel esetén egyébként azt hiszem mivel a terméket előre nem láthatja, 8 napos elállási joga van. Most ugye itt a termék megtartásával, elismeri hogy nem kíván ezzel élni. Tehát kalap kabát, fogadd el hogy azt a bugyit már nem látod. Ha ennyire hiányzik nem kellett volna eladni. :)
2020. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
83%

"Meg figyelj ide, nem webáruház vagyok, hogy köteles vagyok neki visszavenni, azt küldtem, amit megbeszéltünk. Telerecskázza, aztán kéri vissza a pénzt.... Nem akar visszaküldeni semmit...


Amúgy kamu nevet is adott meg..."


Tündérke, akkor mi a problémád? Bármilyen követelés érvényesítésének legalapvetőbb feltétele, az hogy visszaszolgáltassa, tehát nem tart igényt rá. Amíg ez nem történik meg semminemű követeléssel nem élhet.

2020. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nem a bugyi hiányzik, hanem ha ez a hülye tényleg feljelent... Korábban írta, hogy emailben fog... Egyébként egy hete küldtem el neki pont, ma vette át, érdekes...
2020. szept. 7. 13:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!