Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melegházasság? Ti engedélyezné...

Melegházasság? Ti engedélyeznétek, vagy hogyan látjátok?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem. Mindenkinek joga van arra, hogy azzal legyen akivel akar, a homoszexuálisokkal is igy gondolkodom, viszont maradjanak Ők zártabb körökbe. Nem szeretném, hogy a gyerekeim úgy nőjenek fel, hogy azt lássák ahogy két férfi csókolózik az utcán vagy hasonló. Mert akkor Ők abban a generációban nőnének fel, hogy ez egy abszolút megszokott, normális dolog, holott ez egyáltalán nem az.
2018. okt. 19. 00:06
 81/95 anonim ***** válasza:
93%
Képtelen vagyok megérteni, miből gondolja bárki is, hogy joga van megítélni, hogy valaki kit és hogyan szeret, amíg a kapcsolat közös megegyezésen alapul, és senkinek nem árt. Hogyan veheti valaki a bátorságot, hogy az emberiség 3-6%-át betegnek titulálja pusztán azért, mert más a szexuális viszonyulása? A fejlett világ már túltette magát ezen, aki még mindig itt tart, szerintem AZ beteg, nem aki homó.
2018. okt. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
9%

82.


Sok mindent nem tudsz te még megérteni. A liberális aknamunka megtette hatását, átmosta sokak agyát. A "newspeak", "újbeszél" korát éljük, és nagyon sokan és sokáig mondják, elhisszük, hogy az a normális, ami nem normális.


Nem lehet kimondani dolgokat, és ijesztő módon magunk is cenzúrázzuk - önmagunkat. De nem mindenki.


Ha valami beteges dolog, akkor elfordíthatod a fejed, az marad. Persze, a tudomány majd megmondja, ez teljesen normális. Ki is merne mást mondani?


Aki betegségnek tartja a homoszexualitást, az nem modern ember. Miért? Mert modern ember nem tartja betegségnek a homoszexualitást.

2018. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
97%

A kérdés az volt, hogy engedélyeznétek-e a melegházasságot, erre HakapesziM azt mondta, hogy nem, mert szerinte a homoszexualitás betegség, mert nem lehet egymástól gyerekük. Én ebből az egészből csak azt nem értem, hogy ennek a két indoknak mégis mi köze van a házassághoz?


Ha betegségnek is fogjuk fel a homoszexualitást, attól az még nem magyarázza, hogy miért ne házasodhatnának? Beteg heteró emberek is házasodhatnak! Ha magas a vérnyomásod, házasodhatsz. Ha rossz a látásod, házasodhatsz. Ha fogyatékos vagy, házasodhatsz. Ha meddő vagy, házasodhatsz. Tehát gyakorlatilag mindenféle betegség birtokában szabad házasodni, akkor a homoszexualitás miért kéne, hogy kivétel legyen?


A másik dolog a gyerekvállalás: a házasságnak gyakorlatilag ma már semmi köze a gyerekhez. Sokan vállalnak házasságon kívül gyereket, sokan pedig házasodnak úgy, hogy soha nem lesz gyerek a családban. Tehát a kettő teljesen különálló fogalom, úgyhogy ez sem lehet indok. A heteroszexuális pároktól sem kérdezik meg az esküvő előtt, hogy terveznek-e gyereket illetve egyáltalán lehet-e természetes módon gyerekük. Őket sem azért engedik házasodni, hogy gyereket vállaljanak, mert anélkül nem tennék. Tehát akkor megint csak nem kaptunk választ arra, hogy akinek természetes módon nem lehet gyereke a párjától, az miért ne házasodhatna? Illetve ha az ilyen párokat ki akarjuk zárni a házasság intézményéből, akkor ez a logika alapján kötelező orvosi vizsgálaton kéne részt venniük az ellenkezdő nemű pároknak házasság előtt és ha kiderül, hogy meddők, akkor nem szabadna nekik sem engedélyezni a házasságot.

2018. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:
85%

#84


Szerintem hagyjad. Nem fogod tudni meggyőzni.


Hakapeszi ugyanazokat az érveket ismételgeti evben a témában, és amellett hogy undorodik a melegektől csak azt tudja felhozni hogy betegek.


A másik kedvenc érve az hogy gúnyosan azt írja hogy "jaj hát persze a haladó Nyugat kezdi elfogadni, nyilván nálunk is nyugati életszínvonal lesz ha itt is elfogadjuk". Nem érti, hogy itt semmiféle életszínvonalról, pláne nem nyugati életszínvonalról van szó.


Hanem alapvető emberi jogokról. Arról, hogy mindenki azt vehessen el akit akar (egészen addig amíg minden a felek kölcsönös beleegyezése alapján történik).

2018. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
73%
Én engedélyezném, hogy házasodjanak, és gyereket vállaljanak. Nincs bajom a melegekkel. De ettől még nem látom normálisnak azt, ha valaki meleg. Egészséges esetben az ellenkező nemű felnőtt emberhez vonzódunk. Állatokhoz, tárgyakhoz, azonos neműekhez, kisgyerekhez vonzódni nem egészséges, de attól még elfogadom, hogy nem tehet róla senki. Voltak meleg ismerőseim, akiket kitagadott a családja. A szívem szakad meg értük. Elfogadom őket, de akkor is ez a véleményem.
2018. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
82%
Utolso, azert a kisgyerekek, a targyak meg az allatok nem azonos kategoria azokkal, akik azonos nemueket szeretnek... (Amugy nagyon logikus valasz ezt leszamitva pont ezert, zold pacsiztam.)
2018. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Maki, szerinted tehát az volt a normális, mikor börtönbe csukták, esetleg kivégezték a homókat? Az volt normális, hogy emiatt a melegek eltitkolták a hajlamukat, és feleségül vettek egy nőt, majd leélték vele az életüket? Te szeretnéd, ha a lányodat egy ilyen venné el?

Még a második világháború után is betegségnek tekintették a homoszexualitást, és spec. szanatóriumban próbálták kezelni. Hogy hogyan? Olyan szereket adtak a "betegnek", amitől kihányta a belét, és közben meztelen férfiak képeit mutogatták nekik. Heteken keresztül. És jéééé, nem használt a kezelés! Az illető vagy beledöglött, vagy elmenekült, de nem támadt benne vágy az ellenkező nem iránt.

2018. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
86%

Sokszor azt tekintik betegségnek,amiből kevesebb van.

A melegek kevesebben vannak,így őket jogilag el lehet nyomni,vagy bármit kiáltani rájuk,mert az erőszak győz.


Az nem beteges,hogy egy heteró pár,akár 15 gyereket is képes a világra hozni?

Ugyanis simán lehetne ennyi gyerek egy családban,ha nem lenne védekezés.

Az mentálisan mennyire egészséges,ha nyomorban kell élni azért,mert egyre több ember él,egyre kisebb helyen?

2018. okt. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:
32%
Én teljesen egyetértenék vele, bár én jómagamat is melegnek vallom, bár leginkább talán pánszexuálisnak kategorizálnám magamat. Én nagyon jónak tartom, hogy a modern társadalmak főleg nyugaton egyre elfogadóbbak etéren és megértik végre, hogy a szexualitás csupán egy sokrétű valami, ami ugyanolyan sokszínű mint mi emberek. Fehérek, feketék, sárgák, rézbörek mi mind egyformák vagyunk és hogy kinek milyen szexualitást osztottak le fentről csupán részletkérdés. Nem az szabja meg milyen emberek vagyunk. Kb. annyit ér mint, hogy van akinek vörös haja van, van akinek meg szőke. Az ember egy sokrétű lény és a szexualitása sem behatárolható olyan egyszerűen mint azt sokan szeretnék. Én jómagam sok féle dolog felé vonzódom szexuálisan. Ezek egy része ma legális, másik része még nem (mindenki gondoljon amire akar..), de bízom abban, hogy idővel mind felvállalható lesz majd. 59/F
2018. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
76%
#88. Igen, sajnos volt idő, amíg ez volt a "normális" és így veszítettünk el egy nagy koponyát. Alan Turing, akinek a számítógépeket köszönhetjük, és akinek a kódfejtő munkásságával rövidebb lett a II. Vh. olyan hormonkezelést kapott, hogy a füle kettéált tőle, és inkább öngyilkos lett. Gratula, emberek, gratula (lassú taps).
2018. okt. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!