Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti mit gondoltok a halálbüntet...

Ti mit gondoltok a halálbüntetés visszaállításáról? Engedélyeznétek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 18:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Egyrészt ártatlanokat is kivégezhetnének. Másrészt akkor sem volt visszatartó ereje, amikor még létezett.
2013. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
21%
Mindenképpen engedélyezném,ha rajtam múlna.. Azért egy nyilvános kivégzésnek van visszatartó ereje... Lásd Szent László király korát. Loptál kézlevágás.. Hatalmasat esett vissza a bűnözési ráta.. Előző válaszolónak pedig,most is kivégzik az ártatlanokat csak te nem tudsz róla,vagy balesetnek van beállítva.
2013. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
33%
Egyértelmű, hogy igen. És van visszatartó ereje, régen is volt, ez látszik a statisztikákon is. Én egy jó dolognak tartom, mivel gyilkosokat, nemi erőszaktevőket végeznénk ki, akik ártatlan embereket bántottak. Csak ilyenkor mindig jönnek az ilyen mocsokvédők, hogy mindenkinek joga van az élethez. Érdekes, ők elvehették ártatlan emberek életét. :)
2013. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
29%

Engedélyezném ,de előtte nagy változtatásokat kellene végrehajtani az igazságszolgáltatásban , hogy minimálisra csökkenjen az esélye annak, hogy ártatlant végeznek ki.


Aki szánt szándékkal elveszi egy ember életét, az nem érdemli meg az életet.


De, a kényszermunkát is lehetne engedélyezni.


Csak itt van a sok hülye liberális emberjogi maszlag.

2013. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
22%

Kedves Kérdező:

A halálbüntetést engedélyezném, de csak olyan esetekben, de csak akkor, ha a bűnös gyilkolt, erőszakoskodott.

2013. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
Kezdésnek péntek lászlót lelőném, mint hogy 30 évig itt a csillagban eltartsam az adómból. Vagy inkább felakasztanám, az olcsóbb megoldás
2013. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
45%

Engedélyezzük, éljen!


Szerintem megannyi szülő arra vágyik, hogy a piacon ahogy veszi a 7 éves gyerekével a zöldségeket, megfigyelhet a gyerekkel együtt egy ember karóba húzását. Csapóljuk le a vérét és adjuk oda a gyerekeknek, így a fiúkból férfi lesz, a lányokból pedig...nő?


Van még egy pár ötletem. Például a hősök tere lenne a kerékbetörés helye. Lehetne venni ott popcornt és üdítőt is, egészen addig ameddig nem törik össze az összes csontja és nem üvölti ki utolsó perceit kínzó fájdalomban :) Utána bezárna a strand a következő alkalomig. Gazdaság.


Várjatok! Van még egy jó ötletem! Ha már ezeket visszahozzuk, hogy levágjuk a kezét a tolvajoknak és kivágjuk a nyelvét annak, aki rosszat mond (szerintem a magyar nyelv beszélt formája kihal 2 év alatt de mindegy)

, akkor egyuttal vezessük be a sorkatonaságot és Barack Obama legyen a céltábla a lövészárkokban. Észak Koreának bejött elvileg.


Annyira örülök, hogy ilyen kedves emberek élnek ebben az országban.


Most pedig ha megbocsátotok, kivágom a szomszéd nyelvét, mert tegnap aztmondta, hogy: "A k**va életbe kell szombaton is munkába menni!".

2013. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
36%

#7


Téged se fognak az eszedért szeretni, az egyszer biztos! :D

2013. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%
#7 lol
2013. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
50%

7#


Te miről beszélsz?


A kivégzés nem nyilvános lenne.

Méreginjekciókkal történne.

2013. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!