Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melegházasság? Ti engedélyezné...

Melegházasság? Ti engedélyeznétek, vagy hogyan látjátok?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem. Mindenkinek joga van arra, hogy azzal legyen akivel akar, a homoszexuálisokkal is igy gondolkodom, viszont maradjanak Ők zártabb körökbe. Nem szeretném, hogy a gyerekeim úgy nőjenek fel, hogy azt lássák ahogy két férfi csókolózik az utcán vagy hasonló. Mert akkor Ők abban a generációban nőnének fel, hogy ez egy abszolút megszokott, normális dolog, holott ez egyáltalán nem az.
2018. okt. 19. 00:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
10%
Én halálbüntetéssel sújtanám.
2018. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
38%
Ki a fszt érdekel?
2018. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
80%
A hatvanas években 3 milliárd ember élt. Most megközelítjük a 8 milliárd főt. 2050-re 10 milliárd embert jósolnak, de szerintem alábecsülik. Szóval felőlem nyugodtan házasodjanak, nekem mindegy, legalább ők nem tudnak szaporodni.
2018. okt. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
91%

Simán engedném, ez nekem természetes, nem szeretem a felesleges, zavaró korlátozásokat.

Azt nem teljesen értem, hogy miből gondolod, hogy két ember a házassági papír alapján csókolózik az utcán... Értem én, hogy akkor kicsit elfogadottabb lesz, de ez a folyamat eleve megállíthatatlan, egyre elfogadottabb, ami jó, mert tök normális, rengeteg állatfajnál, az ember pedig igencsak szociális és érzelmei is erősen vannak, egy komoly meleg párt roppantul tud zavarni, ha automatikusan kevesebbnek tekintik a kapcsolatukat, kevesebb joguk van, mint igazi házaspároknak, néha ez praktikus okokból gond. Nekem kb. tökmindegy, van-e papír (nem vagyok meleg, de igen tartós kapcsolatban élek, házasság nélkül, mert nem értem, mire lenne az jó), de ez a saját hozzáállásom s elfogadom, hogy valakinek valamiért kell a papír. Sőt, még az ellenzőket is megértem valahol, csak nem adok nekik igazat.

2018. okt. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
1%

Két férfi házasságát nem engedélyezném, de két nőét igen. Tehát leszbiházasság felőlem lehet. Azt is engedélyezném, hogy a leszbi pár gyereket fogadjon örökbe.


Két nő normálisan tud vezetni egy háztartást, és egy gyereket is normálisan fel tudnak nevelni. Két férfi már nem.

2018. okt. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
63%
Az bezzeg normális mi,mikor a gyerekeid ingyen tankkönyvét fizetik,mi?
2018. okt. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs gondom ezzel. Abszolút támogatnám. Sok embernek ez fontos lenne, és ha ettől kiegyensúlyozottabb, teljesebb életet tudnának élni akkor miért ne? Egy társadalomban minél több a kiegyensúlyozott boldog ember, annál hatékonyab és működő képesebb az a társadalom. A történelem mindig azt igazolja, hogy azok a tárdasalmak jutnak egyről a kettőre, ahol az emberek jogaival kellően foglalkoznak és ahol egyenranúként kezeli a társadalom azokat is, akik nem illenek bele egyetlen vezér által kitalált képbe. Utóbbiak mindig eltűntek és nem működtek hosszú távon.
2018. okt. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
83%
Felőlem az házasodik össze azzal, aki és akivel akar. Mások magánügye, az én életemre, az én házasságom értékére ennek semmi hatása. A tiédre sem. Emellett ettől nem lesz se több, se kevesebb meleg, mint eddig. Na most ha ettől ők boldogabbak lesznek, akkor mi okom lehetne ellenkezni?
2018. okt. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
4%

"Na most ha ettől ők boldogabbak lesznek, akkor mi okom lehetne ellenkezni?"


Nem csak az egyének boldogságát kell nézni, kedves egoista, jelenben élő, hedonista balliberálisok, hanem a nemzet jövőjét is.

2018. okt. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nincs vele problémám. Ha szeretik egymást, akkor felőlem házasodjanak a homók.
2018. okt. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!