Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melegházasság? Ti engedélyezné...

Melegházasság? Ti engedélyeznétek, vagy hogyan látjátok?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem. Mindenkinek joga van arra, hogy azzal legyen akivel akar, a homoszexuálisokkal is igy gondolkodom, viszont maradjanak Ők zártabb körökbe. Nem szeretném, hogy a gyerekeim úgy nőjenek fel, hogy azt lássák ahogy két férfi csókolózik az utcán vagy hasonló. Mert akkor Ők abban a generációban nőnének fel, hogy ez egy abszolút megszokott, normális dolog, holott ez egyáltalán nem az.
2018. okt. 19. 00:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
36%
Nekem aztán tökmindegy. A gálám jön ki attól, ha egynemű párokat látok édelegni, de ha nekik ez a jó, hát ez a jó. Nem ők döntötték el, hogy melegként akarnak élni. Csak a feltűnősködést kellene kerülni. Az nagyon visszataszító.
2018. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
80%
Az #1-es és a #71-es válaszoló kár hogy egyáltalán a világra jött. Szomorú, hogy még léteznek nácik, őket kellene úgy kipusztítani, ahogy ők akarnának másokat.
2018. okt. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen semmi probléma, tessék csak gyűlölködni, hajrá! De én nem szeretnék egyetlen rossz szót sem kapni akkor, amikor valamelyik vallás prófétáját gyúnyrajzba helyezem. Nem akarok blaszfémia vádat kapni. Ha a szélsőjobbnak joga van a pride-on utálkozni, akkor ne hirdesse fennhangon azt, hogy az ateisták vallásgyalázók.
2018. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
21%

"Még a második világháború után is betegségnek tekintették a homoszexualitást, és spec. szanatóriumban próbálták kezelni. "


A lobotómia azért hatékonynak bizonyult. Egyébként meg nem kell ezzel a szörnyű fajtalan betegséggel ennyit foglalkozni. Azt csinál a 4 fal közt amit akar, de had ne fogadjam már el, hogy egymást marják az utcán, legfőképp a házasságukat.

2018. okt. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
100%

Mit tartasz hatékonynak pontosan? Ha valaki inkább szellemile bleépül? Esetleg meghal? Netán kórosan torzul a személyisége?


Tudja fene, lehet, hogy egyszerűbb lenne tudomásul venni, hogy nem vagyunk egyformák és nem akarnánk mindenáron betegséggé aljasítani azt, ha valaki a saját neméhez vonzódik, plusz, nem akarnánk mindenáron eltüntetni, meg áltoztatni ezeket az embereket. Van a környezetemben olyan, aki ha nem mondja el, sosem jövök rá, hogy meleg.

Nem járkál a pride-ra feltűnősködni, él, tanul, dolgozik, csak a magánélete más, mint az átlagnak. Furcsa. Igen, furcsa. De ha neki így teljes az élete, ki vagyok én, hogy ebbe belepofázzak? Neki meg mi vagyunk furcsák.

2018. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!