Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Örüljünk a Jobbikn...

Fideszesek! Örüljünk a Jobbiknak, mert elszívott szavazókat az MSZP-től, vagy ne örüljünk neki, mert elszívott szavazókat a Fidesztől?

Figyelt kérdés

Szerintem a Jobbik egy nevetséges bohócpárt a Fideszhez képest, de szerintem hasznunk meg kárunk is lett belőle.


Hasznunk, mert csökkentette az MSZP hatalmát.

Kárunk, mert csökkentette a Fidesz hatalmát.


Én személy szerint nagyon örültem volna a Fidesz 4/5-nek, mert ők az egyetlen párt, akik ki tudják rángatni az országot a szarból, teljhatalom kéne nekik!


2010. jún. 11. 22:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez a rendszer - a lehetőségekhez képest - majdnem a legjobb. Az egyetlen probléma, hogy az MSZP a legnagyobb ellenzéki párt, és nem a Jobbik. Ha a Jobbik lenne kormányon, lehet túl gyorsan meghoznának olyan döntéseket, amiket elő kell vezetni. A radikális politikára szükség lenne, de nem lehet egyszerűen kivitelezni. Viszont a parlamenti jelenlétük teljes mértékben megnyugtat, mert nem formálhatják maguk szerint az országot (ami sok helyen vérezne - hozzáteszem rengeteg épkézláb ötletük van), de jelen vannak a politikában.


Egy jobbikos

2010. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%

81 túlpörögtél?

3 válasz egymás után? Bírj már magaddal... Köszi!

2010. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
71%

Köszi, ezzel mindent elmondtál :) ;)


Tudod nem vagyok lexikon, hogy mindenre tudjak reagálni egy válaszon belül. Örülök, ha neked ez megy, nekem nem :)


Minden esetre köszönöm a valóban sokat mondó reakciódat :) Ez egyenlő egy elismeréssel saját magamnak :)

2010. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
67%

"Kárunk, mert csökkentette a Fidesz hatalmát."


Hova csökkentette? Jobbik nélkül az MSZP elért volna 30-35 %-ot és simán meglett volna neki az 1/3, mert Budapesten és BAZ/Heves/Csongrád megyében lett volna 20-30 egyéni mandátuma.


"Én személy szerint nagyon örültem volna a Fidesz 4/5-nek"


A 4/5 jelentősége nulla, ahogy egyébként a 2/3-é is minimális.

2010. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!