Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Örüljünk a Jobbikn...

Fideszesek! Örüljünk a Jobbiknak, mert elszívott szavazókat az MSZP-től, vagy ne örüljünk neki, mert elszívott szavazókat a Fidesztől?

Figyelt kérdés

Szerintem a Jobbik egy nevetséges bohócpárt a Fideszhez képest, de szerintem hasznunk meg kárunk is lett belőle.


Hasznunk, mert csökkentette az MSZP hatalmát.

Kárunk, mert csökkentette a Fidesz hatalmát.


Én személy szerint nagyon örültem volna a Fidesz 4/5-nek, mert ők az egyetlen párt, akik ki tudják rángatni az országot a szarból, teljhatalom kéne nekik!


2010. jún. 11. 22:20
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
66%
Az hogy a Jobbik programjából merítenek ötleteket az minden bizonnyal azért van mert a Jobbik adta be a javaslatot, meg amúgy is, ha más párt programjából merít ötleteket a Fidesz akkor az hogy egyeduralom??? Másrészt pedig az alkotmány nem engedi az egyeduralmat illetve a diktatúra bevezetését...Nemkefélni, de a Fidesznek nagy baromsága ez a kettős állampolgárságos cucc... amúgy jól és gyorsan és határozottan csinálják a dolgokat, így kell ezt. Jah és szerintem azért kell az ellenzék a parlamentbe, az MSZP lehetne kisebb, az LMP meg pff csak meg kell nézni honnan kerültek be oda az emberek... a Jobbik szerintem hasonló politikát csinálna 2/3os többséggel mint a Fidesz, csak keményebben, nem csücsülne ott Gy.Feri rózsaszín ingben nevetve mindennap az biztos!
2010. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
54%
A kérdés elég fanatikus és őrült, azért nem mindent a politika mozgat. Lemerem fogadni, hogy az Orbán Viktor 2*3m-es plakát ott van a szobád falán. Ez azért picit tényleg sok. Jó hogy a Fidesz ennyivel nyert, de látod, másokat nem nyert meg a programjuk. Bár az MSZP szavazók csak rögeszméből szavaztak a szokásosra, nah azok között kevés van aki tényleg figyelemmel kísérné a politikát.
2010. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
17%

Jajj jönnek itt a nagymagyarok, hogy ezt meg azt baszta el a Fidesz. Eleve egy gazdaságilag agonizáló országot kaptak kézhez, majd azt hiszitek, hogy mindent megoldanak egy nap alatt és nem lesz semmi megszorítás?


Lehet, hogy nem tökéletes a Fidesz, de legalább az ő programjuk nem hajaz a náci ideológáira és nem az ő pártjában vannak skinheadek.

2010. jún. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

A fidesz sorban nyúlja lefelé a Jobbik ötleteit, programjait. Ez nem baj, sőt! Nagyon jó! Nem kell külön módosítóindítványokat benyújtogatni. Melyik másik párttól nyúlt még le Orbán? Csak a Jobbiktól, tehát csak nekik van használható programjuk.

Tehát kérdező, az igazi bohócpárt az mszp és az lmp.

Te pedig egy béna bohóc vagy.

2010. jún. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
23%

06:30: két példa:

egykulcsos szja: SZDSZ

örökösödési adó eltörlése: MDF


A jobbikosok nagyon el vannak szállva maguktól. Ez kb. olyan, mintha azt mondaná a Suzuki, hogy a Mercedes ellopta az ötletüket, hogy légzsákot szereljenek az anyósülésre, és ezért az valójában nem is Mercedes, hanem Suzuki. Kmoolytalan az egész, de nem lehetett más várni, mert már hónapokkal ezelőtt számítani lehetett rá. Elvégre valahogy kellensúlyozni kellett Vona hamis győzelmi ígéreteit.

2010. jún. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%

ez kész :DDD ezeken a fidesz fanatikusokon jobban röhögök mint egy Hofi-kabarén

amúgy 00:31 inkább skinheadek legyenek mint cigányok vagy zsidók.

2010. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%

Nekem semmi gondom a Jobbikkal. Megmondom őszintén iszonyú bizonytalan voltam velük kapcsolatban. Minden egyes szavuk tetszett, de nem tudtam nekik hinni Vona és Morvai miatt. Nem a mondandójuk miatt, hanem a múltjuk miatt.

Én is azt hittem, hogy majd a Fidesz szavazói pártolnak át a Jobbikhoz, mivel a Jobbik szinte végig a Fideszt szidta, de ez nem így lett. Meglepő módon az MSZP-sekből lett Jobbikos, a Fideszesek megmaradtak. Talán pont ez volt a cél, nem tudom, vagy csak nem akart az egyetértéssel a MIÉP sorsára jutni fogalmam sincs, ilyen mélyen már nem látok bele a dolgokba, de kétségtelenül jól végzi a dolgát a parlamentben. Nem ad okot további bizalmatlanságra. A Fidesz is jól végzi a dolgát, teljesen meg vagyok elégedve az eddigi munkájával és azzal meg főként, hogy ilyen gyorsan dolgozik. (Egyeseknek ez is kevés, ők tanuljanak a Roxfortban).


Szóval én Fideszesként úgy gondolom szükség van a Jobbikra és abszolút csak előnyünk származik a jelenlétükből hátrányunk nem. Szükség van egy ilyen pártra. Akire nincs szükség az az MSZP és az LMP. A Jobbik egy jó párt, de ez a másik kettő...

Na mindegy, nem szakadok el a témától :)

2010. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
49%

"A kérdés elég fanatikus és őrült, azért nem mindent a politika mozgat. Lemerem fogadni, hogy az Orbán Viktor 2*3m-es plakát ott van a szobád falán. Ez azért picit tényleg sok. Jó hogy a Fidesz ennyivel nyert, de látod, másokat nem nyert meg a programjuk. Bár az MSZP szavazók csak rögeszméből szavaztak a szokásosra, nah azok között kevés van aki tényleg figyelemmel kísérné a politikát."



Ez a topic soha nem fogja tükrözni a hétköznapi emberek véleményét. Országos szinten bizony elég kevesen látogatnak el ide, ezeknek kb. az 50%-uk 18 év alatti, korából adódóan nem láthatja át a politikát, a 30% az, aki nem tájékozódik, pártállástól függetlenül olyan dolgokat mond, hogy az ember haja égnek áll, és talán a maradék 15% az, aki átlátja és viszonylag jól és naprakészen válaszol a kérdésekre. Az 5%, akit kihagytam, na ők azok, akik provokálni járnak ide.


Azt már csak zárójelben teszem hozzá, hogy nincs annál kicsinyesebb szöveg, mint valakit ilyennel sértegetni, hogy: "Orbán Viktor 2*3m-es plakát ott van a szobád falán". Ez is mutat egy bizonyos képet a válaszolókról. És érdekesmód Fideszestől még nem olvastam, hogy ott van Gyurcsány képe. Ha nem értesz egyet, akkor mondd el miért, ne sértegesd kitalált hülyeségekkel. Na erről ennyit.

2010. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%
Az előzővel ha nem lenne világos arra akartam kilyukadni, hogy de, másokat is megnyert a programjuk.
2010. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
71%
Ja és de, 3 évre lesz emelve a GYES, nézd meg a másik kérdésben a másik linket és adócsökkentés is lesz, annak is nézz utána. Ha nem lennék Fidesz szavazó, akkor sem állítanék olyat, amiről nincs tudomásom.
2010. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!