Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Örüljünk a Jobbikn...

Fideszesek! Örüljünk a Jobbiknak, mert elszívott szavazókat az MSZP-től, vagy ne örüljünk neki, mert elszívott szavazókat a Fidesztől?

Figyelt kérdés

Szerintem a Jobbik egy nevetséges bohócpárt a Fideszhez képest, de szerintem hasznunk meg kárunk is lett belőle.


Hasznunk, mert csökkentette az MSZP hatalmát.

Kárunk, mert csökkentette a Fidesz hatalmát.


Én személy szerint nagyon örültem volna a Fidesz 4/5-nek, mert ők az egyetlen párt, akik ki tudják rángatni az országot a szarból, teljhatalom kéne nekik!


2010. jún. 11. 22:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%

Ha a jobbik nem lenne, a Fidesznek programja nem lenne!


Mondtam én, hogy a Jobbik fog kormányozni...

2010. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
Te egy hülye vagy..
2010. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
29%
és megint jön a fideszlenyultaajobbikprogramjat szöveg, szánalomland.
2010. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Azért szerintem nem baj, hogy ott a Jobbik. Nem véletlen ülnek ott ők, ha lemész BAZ megyében néhány falura, és kérdezősködsz, megérted miért van gárda meg Jobbik.

Valóban jó, amit a Fidesz csinál, de kormányzása megítélése nagyban fog azon múlni, hogy rendet vág-e a cigányság között.

Márpedig erre a problémára a Jobbik hívta fel a figyelmet.

2010. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
van pár arc a jobbikból akiknek örülök hogy bekerültek, tényleg valós problémákra hívják fel a parlament figyelmét. És ha a Fidesz akkora nagy überkirály mint amilyennek most te beállítod akkor 2/3-dal is menni fog nekik az ország rendbehozása. Így legyen...
2010. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van az előttem szólónak, van Borsod megyében jónéhány olyan falu, és itt a Fidesz még nem tett semmit, csak annyit mondok, hogy Kesznyéten egyik választó kerületében több szavazatot kapott a Jobbikos jelölt mint a Fideszes, illetve Ónodon is hasonló a helyzet.
2010. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
27%

"Valóban jó, amit a Fidesz csinál, de kormányzása megítélése nagyban fog azon múlni, hogy rendet vág-e a cigányság között.

Márpedig erre a problémára a Jobbik hívta fel a figyelmet."


- Höhööhöhöhö... persze, emrt amíg Jobbik nem volt, nem is tudtunk arról, hogy romák élnek az országban, ugye? Azért legyünk már komolyak.

És kb. annyira a Jobbik kormányoz, mint amennyire pl. az SZDSZ, hiszen tőlük is vettek át dolgokat. (pl. egykulcsos adó, kisebb parlament és önkormányzat)

2010. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
A Fidesz még nagyobb bohóc párt. nem rendbe fogja rakni az országot,hanem egyeduralmat akar. Ezzel pedig csak az ország egyharmada ért egyet. Akik rájuk szavaztak,azok közül sokan már jövőre megbánják majd.
2010. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%
Jaj, hagyjad már a Fideszed. Anno ők kezdték el a pusztítást, csak nem olyan látványosan, mint később az MSZP! Egykutya mindkettő.
2010. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Nincs bajom a Fideszesekkel Jobbikosként, csak az ilyen agymosott narancsfanatikusokkal, mint a kérdező. Egyébként nem lesz sem adócsökkentés, sem gyes 3 évre emelés, a forintot is bedöntötték. Gratulálok nekik. A Jobbik fő programpontjait viszont elkezdték végrehajtani, remélem ez a cigánybűnözés felszámolásánál nem fog megrekedni. Bár ilyen Gergényi-haver Pintértől mit is várhatnánk?
2010. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!