Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel lehetne meggyőzni a...

Mivel lehetne meggyőzni a jelenlegi MSZP szavazókat, hogy ébredjenek fel mert ködös álomvilágba élnek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 00:11
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Semmivel. Aki fanatikus MSZP-s, az az is marad.
2010. febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Talán az mszp jövőre már a házadat is elveszi??????????Vagy az ilyeneknek az se számít?Lehet azért van az a sok hajléktalan.A youtubén van egy videó egy hétvégéről ahol Demszky sztárként mászkál a hajléktalanok közt azok meg éltetik.Meg érdeklődnek tőle mikor lesz kész a 4 -es metró.Biztos az lenne az uj otthonuk.
2010. febr. 24. 00:20
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Engem például egy elkötelezett, erős, baloldali, szociáldemokrata értékeket követő párttal lehetne meggyőzni.
2010. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Engem például egy elkötelezett, erős, baloldali, szociáldemokrata értékeket követő párttal lehetne meggyőzni.


Nem mindegy ,hogy jobb vagy bal???Mert nekem 8.De akkor te is elpártoltál tőlük???

2010. febr. 24. 00:25
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

"Nem mindegy ,hogy jobb vagy bal???Mert nekem 8.De akkor te is elpártoltál tőlük???"


Nekem nem, mivel baloldali beállítottságú vagyok. Mivel számomra nincsen egyéb, jobb alternatíva, ezért nem pártoltam el tőlük.

2010. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
talán a holokauszttagadás törvény hülyeségükkel
2010. febr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos tényleg semmivel. Sajnos olyanok ők,mint az ügynökök a Mátrixban: annyira megszokták,olyan gyógyíthatatlanul függnek a rendszertől,hogy foggal-körömmel védeni fogják.
2010. febr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%

"talán a holokauszttagadás törvény hülyeségükkel"


Szerintem ezzel a törvénnyel a jelenlegi MSZP szavazók 99%-a egyetért.

2010. febr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Mivel lehetne meggyőzni a jelenlegi jobbik szavazókat, hogy ébredjenek fel mert ködös álomvilágba élnek?
2010. febr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Mivel lehetne meggyőzni a jelenlegi fidesz szavazókat, hogy ébredjenek fel mert ködös álomvilágba élnek?
2010. febr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!