Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sportszerű volt ez a fidesztől...

Sportszerű volt ez a fidesztől, őszintén?

Figyelt kérdés

Én fideszes voltam, egészen mostanáig. Azért az esélyegyenlőséget meg kell adni mindenkinek! Aki már a kampányával is törvényt sért, hogy akar kormányozni?


[link]


2010. márc. 16. 16:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, a valasz:

Igen, sportszeru volt a fidesztol. Persze nem oszinten sportszeru, hanem politikai-sportszeru.

Amugy nagyon-nagyon mellelottel ezzel a "te nem latsz bele" szoveggel - pont hogy tulsagosan is belelatok, es amit latok, nem tetszik. De a birka nep ugyis arra hallgat, aki hangosabban uvolt, nem arra, aki ertelmesebben.

Mar csak az erdekelne:

Hogy a fenebe van az, hogy egyedul "Viktorka" az aki a rendszervaltas ota folyamatos arc a politikaban? Miert erzem azt, hogy mindenki mas, miutan megszedte magat, lelepett a verbe?

Es itt nem mondom, hogy Orban (fidesz) lenne a megvalto kanaan, hanem csak azt, hogy jelenleg nekik van sanszuk arra, hogy valamit tegyenek. Es elore latom, az a valami fajni fog - jobban mint szeretnenk, de talan, mondom, talan meg kepesek valamit kihozni. (Ha nem, akkor "mar ugy is mindegy")

2010. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

44% ne égesd már magad annyira "izé" hogy a jobbik ellen kampányolsz zsidózol stb


elhiszem hogy nem vagy jobbikos sőt utálsz mindent mindenkit minket a zsidókat szüleidet a világot és Magyarországot


de most pihenjél már egy kicsit xD

nevetségessé teszed magad

2010. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%

44% ne égesd már magad annyira "izé" hogy a jobbik ellen kampányolsz zsidózol stb


elhiszem hogy nem vagy jobbikos sőt utálsz mindent mindenkit minket a zsidókat szüleidet a világot és Magyarországot


de most pihenjél már egy kicsit xD

nevetségessé teszed magad


Én kérlek senkit nem utálok. A zsidózás az ironikus volt, bár utólag rájöttem, hogy igen kevesen értik meg. Egy kijelentést se tettem, amivel azt mondtam volna, hogy utálom a Jobbikot. Nekem csak a kérdező hazugsága nem tetszik.

2010. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
42%

19:39! Az Orbán csak azért van még mindig a politikában, mert a kis 4 éve alatt nem tudta összeszedni magát! Most is olyan, mint egy ovis, aki uralni akarja a világot! Szinte vérben forog a szeme, hogy most miniszterelnök lehet! Tök szánalmas!! Majd ha ne adj isten megnyerik kíváncsi vagyok mennyit tesz az ő (most) szeretett népéért!


Szebb jövőt!

2010. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

A politika nem sport.

A Fidesznek mindenben igaza van.

Én a Jobbikot válsztom.

2010. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!