Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sportszerű volt ez a fidesztől...

Sportszerű volt ez a fidesztől, őszintén?

Figyelt kérdés

Én fideszes voltam, egészen mostanáig. Azért az esélyegyenlőséget meg kell adni mindenkinek! Aki már a kampányával is törvényt sért, hogy akar kormányozni?


[link]


2010. márc. 16. 16:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel már tegnap tele volt a GYIK. Aludtál? ?)
2010. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem, csak nem mindenki vallhatja magát akkora függőnek mint te
2010. márc. 16. 16:09
 3/35 anonim ***** válasza:
28%

Jajdejoneked, ha teged _ez_ kiakaszt, felhaborit, es ezutan nem leszel fideszes, pedig eddig ez voltal...

Mond csak, te aludtal az elmult 8 evben, hogy ez megzavar?

"Sportszerutlen". Bah... Ebben az orszagban az oszodi beszed sem utotte meg a sportszerutlen mercet, az egymas bacogatasa a kobogtato cedulakkal sem, nyilt igeret hogy rossz lesz azoknak akik nem egy bizonyos parta szavaznak, ez sem...

De neked ez a gond? Irigyellek...

2010. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
0%
Akkora bunkónak sem mint te kérdező. :)
2010. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
2010. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
56%

hát de felháborít akkorát leb@sztam volna a nőnek hogy csokorba szedi a villanypóznákat és felköszönti vele Orbán Viktort


nem azért mert leszedte hanem akkora arca volt... felment bennem az ideg rendesen

2010. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
52%

Nem,undoritoak eppugy mint az Mszp.


Szebb Jovot!

2010. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
60%

16:07

16:20

16:23

kommentelők pontos leírást adnak arról, hogy ha valaki elismeri, hogy a Fidesz inkorrekt, és erről egy polgár kérdezni mer, akkor kitaszítják, és elítélik! Na meg persze jönnek a MSZP-s öszödi dumával és elterelik a figyelmet!!!


Szebb Jövőt barátaim!!!

2010. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy mondatban szerepel a "Fidesz" és a "sportszerű" szó, az már önbagában is egy vicc.:D
2010. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

16:20 - nem, nem aludtam az elmúlt 8 évben, és egyetértek veled, hogy az mszp is inkorrekt volt stb...

De a kérdés most teljesen másról szólt - és igen, engem ez zavar. És nem csak ez, de most erről kérdeztem.


16:23 - azt hiszem csak a te fajtádnak meglepetés az, ha nem ül az ember naphosszakat a gép előtt. De megértelek téged is, hisz nem mindenki tud érvényesülni, van akinek csak az internet maradt. Őszintén sajnállak.

2010. márc. 16. 16:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!