Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért fél itt a túlnyomó...

Miért fél itt a túlnyomó többség a Fidesztől?

Figyelt kérdés

Annyi riadt és pesszimista embert látok itt a kérdezők között,hogy csuda..

Enniyre rosszul végzi Orbán a dolgát? Pedig még alig kezdtek el kormányozni! Én mondjuk optimistán nézek a jövőbe,de ez az én szubjektiv meglátásom.


2010. jún. 25. 12:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
211 Ft 1 svájci frank...optimizmus nesze... szívjanak a hitelesek
2010. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Alig kezdtek el kormányozni, de máris folyik a politikai tisztogatás a közélet minden területén, a média is megkapja a szájkosarat, ősztől jönnek majd a külsős alpolgármesterek az önkormányzatokba (más nem is nagyon tud majd indulni a választásokon), és a leghűbb orbánrajongó pártkatona köztársasági elnök lesz. A benzinár történelmi csúcson, a forint mélyponton. És alig kezdtek el kormányozni...
2010. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként nem, Orbán nem végzi rosszul a dolgát. Ő elment nyaralni.
2010. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Attól félnek hogy diktatúra lesz. És diktatúrában csak Kádár János neve merülhet fel itt minálunk. Azt érdekesmód minden "félő" dicsőíti.
2010. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó, nem félek én diktatúrától, nem sokáig hagynának minket diktatúrában élni. Én attól "félek", hogy ennyi hülye van az országban, akiket meg lehetett vezetni, hogy meglegyen a 2/3.
2010. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A svájci frank emelekedésének vajmi kevés köze van a fideszhez,úgy egyébként!!Azért emelkedett a frankihietelesek törlesztője,mert Svájc gazdasága erősödik,és emelkedik a svájci frank ennek következtében..,a politikához semmi köze!
2010. jún. 25. 12:48
 7/26 A kérdező kommentje:
A politikai tisztogatással én abszolút egyetértek...,a 8 év "szakembereit" ki kell dobni a fontossabb posztokról mert az elmúlt évek bebizonyitották menyire értik a munkájukat..,SEMENNYIRE!!!
2010. jún. 25. 12:51
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

Azért félek a Fidesztől, mert nem értek velük egyet a főbb irányvonalaikban, és ezért seggbe fognak engem rúgni, mert mindenkivel elhitetik, hogy közveszélyes, szélsőséges őrült vagyok, akit el kell távolítani a társadalomból, mert nem elég liberális demokrata.


Hát csak ezért...

2010. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
A svájci frankot megerősítették, ebbe nem tud beleszóli Orbán, mivel Svájc saját belügye.
2010. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
31%

"A politikai tisztogatással én abszolút egyetértek...,a 8 év "szakembereit" ki kell dobni a fontossabb posztokról mert az elmúlt évek bebizonyitották menyire értik a munkájukat..,SEMENNYIRE!!!"


Te idióta barom. A mostani "szakemberek" mivel fognak jobban érteni hozzá? Főleg olyan területeken, amiknek a közelébe sem szabadna engedni politikusokat.


A svájci frank árfolyama meg annyira Svájc belügye, hogy más országokban azt se tudják, hogy létezik valuta. Két hülye.

2010. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!