Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sportszerű volt ez a fidesztől...

Sportszerű volt ez a fidesztől, őszintén?

Figyelt kérdés

Én fideszes voltam, egészen mostanáig. Azért az esélyegyenlőséget meg kell adni mindenkinek! Aki már a kampányával is törvényt sért, hogy akar kormányozni?


[link]


2010. márc. 16. 16:03
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
48%
hahahahaha.Most ez a kovetkezo.Voltunk mar rasszitak,fasisztak,kommunistak,antiszemitak, most meg zsidok lettunk.:D:D:D
2010. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
87%
Én aztán rühellem a fideszt, de az egy nagyon hiteles történet ám, hogy ez adta meg a végső lökést, hogy ne rájuk szavazz.
2010. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
17:17 - hogy honnan tudom hogy nem jobbikos vagy? Hát... véleményem szerint egy jobbikos nem ütne így egy másik jobbikost, mint ahogy te próbáltál engem. De reménytelen próbálkozásaid voltak, sőt mi több, inkább nevetséges
2010. márc. 16. 17:24
 24/35 A kérdező kommentje:

17:19 - majdnem úgy van, ahogy mondod. Tegnap elkezdtem nézelődni a jobbik után, vajon mit tudnak, ha így tart tőlük a fidesz hogy még a plakátjaikat is leszedik. Tudod, tegnap óta rengeteg jobbikos videót megnéztem, rengeteget tanulmányoztam a programjukat.


Idáig nem foglalkoztam velük, sajnos... most döbbentem rá, hogy van még remény, van még olyan párt aki nem a mi a adóforintjainkból kampányol

2010. márc. 16. 17:28
 25/35 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo:

" van még olyan párt aki nem a mi a adóforintjainkból kampányol"

Hanem? Lopott penzbol? "Zsido" penzbol? Nagytokes penzbol?

Szoval, honnan van a penzuk a kampanyolasra?

*Cinikus*

2010. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

17.28

Valóban, a jobbikos plakátokat a magyarok istene meg a földanya gyártják turul tomi nyomdájában, műszak után.

2010. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Mit vártál? Ez a politika. O.V. nem fog babusgatni titeket, mert már nem érdekelt benne. Jók voltatok eddig mert csináltátok a gyurcsány ellenes hangulatot, mára már fölöslegesek vagytok. Kiváncsi vagyok mi lesz a Jobbik-Fidesz párharc vége. A jogászaink majd elintézik oszt jó napot!
2010. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
18:10 - az ilyen emberek mint te, nem látsz bele abba, hogy milyen összetartás van az emberekben. Rengeteg önkéntes, tömérdek felajánlás. De neked hiába magyarázná bárki is, hozzá vagy szokva ahhoz, hogy kampányolni csak a közpénzből lehet
2010. márc. 16. 18:31
 29/35 A kérdező kommentje:

Azt hiszem lezártnak tekintem ezt a témát...


Teljesen másról beszélünk mint ami a kérdés volt. Arra válaszoltál volna ahelyett, hogy ennyi hülyeséget összehordotok itt

2010. márc. 16. 18:37
 30/35 anonim ***** válasza:
30%
Megint lebuktál kedves kérdező, hogy ősjobbikos vagy. Honnan tudnád, hogy folyik a párton belüli aktivistáskodás, ha csak egy napja vagy jobbikos? Legalább ne hazudozz már.
2010. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!