Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valaki feltudna világosítani...

Valaki feltudna világosítani hogy mi a Jobbik terve a Cannabis Sativával ha kormányra kerül?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 12:21
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:

Aki akarja úgyis megszerzi, hogy illegális. A kormánynak csak jó lenne, ha legalizálná, legalább onnan is jönne pénz

(egy olyan ember aki nem próbálta)

2010. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:

Van benne valami. Eddig én sem voltam cannabis-párti, de nekem is van haverom akinek a nagybátyja szív minden héten, és nem függő... Többet is hallottam, hogy kevésbé lesz függő az ember tőle, mint az alkoholtól (persze, egyéntől függő, de ilyen az alkohol is). Beszívva vezetni ugyanolyan veszélyes, mint részegen.


Mind a két variáció mellett van egy rakat érv, ami alátámasztja, miért lehet(ne) legális. Engem különösebben nem érdekel, én nem iszok, és valószínűleg szívni sem fogok, szóval ha legalizálják, legalizálják, ha meg nem, akkor nem.

2010. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne,hogy nem fogják a füvet sem,sem semmiféle kábitószert "engedélyezni"!
2010. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!