Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valaki feltudna világosítani...

Valaki feltudna világosítani hogy mi a Jobbik terve a Cannabis Sativával ha kormányra kerül?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 12:21
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
74%
A fű sosem lesz népszerű és elfogadott. Ennek oka: az ellenreklám, amit maguk a füvesek jelentenek. Tíz perc beszélgetés egy rendszeres füvezővel bárkit meggyőz.
2010. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

ma 14:42

Te az vagy, aki legelőször írt? Ha igen, akkor már kezdem sejteni miért írsz ilyen hangnemben.

2010. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Én egy szóval sem mondtam, hogy van rá pénzem. Pont ez az hogy nincs mert kenyérre kell. De ha lenne pénzem, akkor még mindig inkább azt választanám mint az alkoholt. Mert ugye többe kerül mint egy tablettás bor a kocsmában, amitől jól taccsra vághatom magam. De nem ez lenne a célom, hanem csak egy kis legális ellazulás.
2010. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

őőő, hát majd rájön mindenki h kinek mit írok.


szóval nem sípol a tüdőm, hetente megyek túrázni, nyáron egyedül is, nem ritka h 40-50 kilométert.


nem, nem okozz rákot, kivétel ez alól ha dohányal fogyasztják.


beszélgetem 10 percet, sőt, több száz órát is füvessel és képzeld, átlagon bőven felüli az intelligenciája, pedig ő annyit szív amennyit már én se tartok helyesnek.

2010. febr. 7. 14:54
 35/43 anonim ***** válasza:
én meg megigazítom magam mögött a falvédőt..
2010. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
lényegtelen hogy 40fokoshoz vagy sörhöz hasonlítom, jó, igaz nem. mivel a 40 fokos még károsabb mint a sör. viszont a sör is károsabb mint a fű mert gyorsabban iszol mint ahogy lebontja a szervezet, illetve abból is meglehet inni 3 litert is. egyébként meg én egy régi indai-brit kutatás záró mondatát tartok a legkorrektebbnek. "Egy pipányi cannabis nem károsabb mint 1 pohár whiskey" de kérdem én, egy pohártól mikkor lazul el az ember? soha. míg 1 pipányitól 2 órára a mennyországba kerülsz. :) utána meg akár vezethetsz, dolgozhatsz, sőt repülhetsz is. nem jelent semmilyen kockázati tényezőt.
2010. febr. 7. 15:01
 37/43 anonim ***** válasza:

"lényegtelen hogy 40fokoshoz vagy sörhöz hasonlítom, jó, igaz nem. mivel a 40 fokos még károsabb mint a sör."

Wow! Leesett végül amire utaltam.



"viszont a sör is károsabb mint a fű mert gyorsabban iszol mint ahogy lebontja a szervezet, illetve abból is meglehet inni 3 litert is."

Ez milyen érv? Kínai piacon tunkolják rád az árukat ilyen kaliberű érvekkel. Halkan megsúgok egy titkot: gyorsabban eszel, iszol mindent, mint hogy a szervezeted lebontaná.


"egyébként meg én egy régi indai-brit kutatás záró mondatát tartok a legkorrektebbnek. "Egy pipányi cannabis nem károsabb mint 1 pohár whiskey" de kérdem én, egy pohártól mikkor lazul el az ember? soha. míg 1 pipányitól 2 órára a mennyországba kerülsz. :) utána meg akár vezethetsz, dolgozhatsz, sőt repülhetsz is. nem jelent semmilyen kockázati tényezőt."

Csupán annyit, hogy rendőrbácsi megbüntet, mert 2 óra alatt nem ürül ki belőled teljesen, és tudatmódosító szerrel a testedben vezetni nem szabályos.

2010. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

az alkohol véráramba kerülésére gondoltam te ész. :)


és ez meg milyen érv? am látszik h nem értesz az egészhez...2-2,5 óra alatt teljesen elmúlik a hatása. az egy másik dolog h megköt a pl.zsírban a hatóanyag, de attól még hatást nem fejt ki.

2010. febr. 7. 15:20
 39/43 anonim ***** válasza:

"az alkohol véráramba kerülésére gondoltam te ész. :)"

Ugyanez van a szörppel, azt is hamarabb megiszod, mint a cukortartalma a véráramba kerülne. A sör nem emiatt káros.



"am látszik h nem értesz az egészhez...2-2,5 óra alatt teljesen elmúlik a hatása."

Direkt kerülni próbáltam a tudatmódosító hatása alatt álló szóösszetételt. Ha balesetbe kerülsz(abszolút nem kívánom!) akár nem a saját hibádból, akár a sajátodból, elvihetnek vérvételre. Véredből meg 2 óra latt nem ürül ki 100%osan. Zéró tolerancia van ezen a téren. 3 korty sörnek sincs hatása, de büntetnek érte.

2010. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
jó, hát most vigyenek. :D nem bánom, felőlem szigorúbban is lehetne büntetni ha valaki drogos befolyásoltság alatt áll csak legyen már legális egy az alkoholnál, ciginél és kávénál kevésbé károsabb növény...
2010. febr. 7. 15:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!