Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valaki feltudna világosítani...

Valaki feltudna világosítani hogy mi a Jobbik terve a Cannabis Sativával ha kormányra kerül?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 12:21
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
22%
Neked valami gyerekori traumád volt sztem.hagytam már én is abba a szivást 9 honapra meg egyszer 3évre.most elkeztdem megint és jóó nagyooon.:)
2010. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

jó, játszunk.

16 éves koromban rákot diagnosztizáltak több szervemben, 6 hónapot jósoltak nekem, de megpróbáltuk a kezelést. A helyzet csak romlott, ekkora ismerkedett még édesapám egy holland rák kutatóval aki beszélt neki egy növényről, a neve: cannabis sativa. 2 hónapig rendszeresen inhaláltam a gőzét, amikkor az orvosok azt vették észre h teljesen felépültem.


most ez ilyen érted... :D hagyjad már magad. :D az előbb is írtál, 58%os...ha annyira true story lenne akkor ezzel kezded, nem a beszólással. :) egyébként láttál már delíriumot? :) én igen. ;)

2010. febr. 7. 13:21
 13/43 anonim ***** válasza:
35%
Ez a kérdés valami provokáló vicc, ugye?
2010. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

miért lenne?

-Olvasd el megit!!!

te barom...

2010. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Igen először is írtam, de akkor még csak egy kérdést tettél fel, arra reagáltam. Aztán kiegészítetted, az alkoholos szöszeneteddel.

Eszembe sincs lebeszélni, én is végig jártam ezt. Fű, haska, rush, egy két eki, de leginkább a fű kopott. Belevertem az indexfúrumba pár száz hozzászólást, hogy milyen fasza, és milyen jó, és milyen hülye aki nem csinálnak. Most már másképp látom.

Nálam előhozott egy csomó mentális problémát, amik fizikai tünetekben jönnek elő. Számtalan kivizsgálás után, csak annyit tudnak mondani, valamilyen vegetatív idegrendszeri probléma.


Természetesen neked, több szerencsét és jó egészséget kívánok!

2010. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
hát ha igaz akkor sajnálom ami történt veled. egyébként inkább a sok szer kombinálásától lehetett ez, mint a fűtől. persze nem lehet tudni h kinél milyen betegségeket hozhat elő, de az tény a pia sokkal több embernek árt és sokkal jobban.
2010. febr. 7. 13:45
 17/43 anonim ***** válasza:

Hamarosan már ott fogunk tartani, hogy a füvesek megpróbálják majd bebizonyítani, hogy a fű az használ és okosabbak lesznek tőle, stb.

Szerintem nem kell legalizálni, aki akarja, az úgyis beszerzi, de nem kell mindenkinek az orra alá dugni, ha kell, ha nem.

2010. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha egy kis mennyiséget legalizálnának belőle.( mint ahogy erre már külföldön volt is példa) A kormány illetve az ország jelentős adóbevételhez juthatna. Semmivel nem károsabb mint az alkohol. És akinek van rá pénze, ugyanúgy megszerzi magának most is, függetlenül attól hogy legális vagy sem. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy a tizenévesek hétvégente hogy néznek ki az alkoholtól a kocsmákban!!

Tehát az alkoholfogyasztást kéne keményen szigorítani! De ezzel sajnos senki nem törődik. Mert mindenkinek a cannabis szúrja a szemét.

2010. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

jajajajaja csak egy kiss mennyiséget.

elég lenne ha 2grammért nem szolnának a jardok.

2010. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

megint ott tartunk, hogy van 3 féle ember:

a.)függő

b.)függő volt, de már leállt

c.)soha sem próbálta.


Nekem a b.) a leghitelesebb(már volt ilyen hozzászóló).


Mellesleg elég ironikus, hogy a füvesek az alkoholistákat szidják. Legalább olyan szánalmas a zakkant füves is, mint a hányásában fetrengő egyén.

2010. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!