Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valaki feltudna világosítani...

Valaki feltudna világosítani hogy mi a Jobbik terve a Cannabis Sativával ha kormányra kerül?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 12:21
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

hát ja, ismimel is tegnap betépve szörnyülködtünk ahogy egy 16 éves kis csaj összeesett előttünk és lehányta magát... szóval erről ennyit. nem láttam még fűtől senkit se rosszul lenni.


egyébként meg:

"FMH - Egy mátészalkai, középiskolai kollégium egyik szobájában jött össze hat diák, akik füves cigarettát szívtak. Egyikük azonban rosszul lett, és kórházba került."


"Tíz ittas diáklány került kórházba Mátészalkán"


10/10 vagy 6/1? :) ti melyiket választanátok? :)

2010. febr. 7. 14:10
 22/43 A kérdező kommentje:
jelent h én fél B vagyok. nem voltam függő, de régen sokat szívtam, most meg kb 1 év kihagyás után szívtam mert jól esett és most ha nem lesz kedvem akkor lehet megint nem szívok 1 évig...amikkor meg még piáltam akkor minden hétvégén 2x ittam mert jöttek az elvonási tünetek. ennyit erről megint csak. egyébként miért baj az h valakik azért küzdenek h egészségesebben éljenek az emberek? jó, persze, akkor miért nem arra buzdítjuk az embereket h se pia, se cigi, se fű. de ugyan már...sajnos mindenkinek kell valami h jobban ellazuljon.
2010. febr. 7. 14:13
 23/43 anonim ***** válasza:

Megint eltévedtél rendesen.


A könnyűdrogokat miért hasonlítod a tömény alkoholhoz? Ha szerinted a cannabisod tök ártalmatlan, akkor miért nem a sörhöz hasonlítod?

Épp ez a probléma, hogy kik a célközönsége ezeknek az f*szságoknak? A tinédzser. Az meg nem ismeri a normális fogyasztást. Elkezdi egy sörrel aztán 40-50%-ost iszik később. Fűvel ugyanez van. Csak drogfüggőnél leépül az arcmimikája, belassul, jóformán nemfüves közösségi társalgásra alkalmatlanná teszi. Piánál meg még durvább tünetek vannak, de 1nap alatt elmúlik.


Most ne érts félre, a "partyfacek" ugyanolyan idióták, akik hetente hányásig isszák magukat, nem akarom őket védeni.

2010. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

"egyébként miért baj az h valakik azért küzdenek h egészségesebben éljenek az emberek?"

Csodás, szervezz túrákat, menj futni, tekerni, úszni. Számtalan sport létezik. Ja vagy hogy már 200m után sípol a tüdőd? Az pech..


"jó, persze, akkor miért nem arra buzdítjuk az embereket h se pia, se cigi, se fű. de ugyan már...sajnos mindenkinek kell valami h jobban ellazuljon."

Társaságfüggő. Ha én is bekerülnék egy alkoholista/fűves társaságba, akkor ott én sem tudnék ellazulni. De egy normális társaságban el tudok. Jó, nem látok repkedő rózsaszín teheneket, nem esek hasra minden második lépésemnél, de szerintem ellazuláshoz ezek nem is kellenek.

2010. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

[link]


ezt azért olvassa el, az aki annyira ellenzi a legalizálást

2010. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
2010. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
És ha már a fiataloknál tartunk: ne felejtsük már el,hogy a fű jóval drágább mint az alkohol, s egy tininek mégis honnan lenne pénze több gramm fűre hetente??!! Nem hiszem hogy ma Magyarországon olyan sok vagyonos ember van, hogy megengedheti magának a rendszeres és egyre nagyobb mennyiségű fű fogyasztást, attól hogy legálissá teszik. Igen persze lehet kérni a szülőktől, de akkor talán már a szülőnek is jobban fel fog tünni, hogy mégis mire kell a gyereknek ennyi pénz. S talán jobban oda figyelnének rájuk. Bár lehet ezt csak én képzelem így.
2010. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
nem tom h ki az a 14:39-es.de nagyon buta paraszt lehet.semmiröl nem tudsz semmit te nagyon tudatlan ember lehetsz.menymáá inenn!!!
2010. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Rákot okoz. És??!! Ma már az is rákot okoz, hogy levegőt veszek!

Ja és hamarabb fogok éhen halni itt Magyarországon, mint rákban.

2010. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Jellemző hozzáállás. :) Havi X gramm fűre van pénzed, de éhenhalásról gagyogsz közben.
2010. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!